Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van esélyem így modellkedni?...

Van esélyem így modellkedni? (több lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet esélyem modellkedni? Csak fotómodell szeretnék lenni.. 16 éves vagyok és csak 155 cm. Már voltam fotózáson és mondták hogy fotogén vagyok(ami ugye jó). Tudtok valami jó,megbizható modellügynökséget ahol lehet esélyem?
2013. máj. 9. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
nem igazán. fotómodellnek is meg kell,hogy legyen a magassága,már csak a ruhák miatt is.
2013. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
155 cm az iszonyat kevés még fotómodellnek is.
2013. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor értik meg már az emberek hogy a fotómodellnek akkorának kell lenniük mint a manökennek és hogy igenis számít a magasság?
2013. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Londonbol uzenem hogy mar vannak kicsi modellek ugy hivja oket a szakma: "petite models"


A kinti kozepkategorias markak ilyen lanyokat keresnek a kampanyukhoz.

Megjegyzem itt az 160 centimmel nem alacsony, hanem atlagmagas no vagyok.

Szoval ennyit az 175-rol...

2013. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
megjegyzem, az még mindig nem az átlag,és itt sem a 170 centis lányokat nevezik magasnak, mellesleg: ez nem London.
2013. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!