Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajszín vagy hajhossz?

Hajszín vagy hajhossz?

Figyelt kérdés
Nektek melyik fontosabb? Sajnos én nekem csak a szőke haj áll jól, de ettől nagyon törik a hajam, muszáj lenne levágatnom kb félhosszúra. Viszont én nekem a hosszú haj mindig is a kedvencem marad, nem tudom mit tegyek:S Eredeti hajszínem közép-sötétszőke (szerintem szürke árnyalata van..), ennél sötétebb nem áll jól, és hiába ápolgatom meg minden, az 1-2 árnyalattal világosabbtól is törik a hajam...

2013. okt. 9. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

hát próbáld meg akkor az eredeti hajszínedet melíroztatni, hátha az segít.

Egyébként megkérdezhetem,hogy hogyan ápolod a hajad?

2013. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajhossz.
2013. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem a melír még rosszabb volt:(

Jelenleg syoss volume szilikonmentes sampont használok, mosás előtt pedig valamilyen olajos hajpakolást (olíva, kókuszolaj), mosás után pedig vmilyen balzsamot, ezt mindig váltogatom, még igazán jót nem találtam. Emellett persze nem vasalom, nem szárítom, nem tupírozom, stb. Sokat javult így a hajam, de így is nagyon hamar törik. A táplálkozásom is rendben van.

2013. okt. 9. 15:34
 4/5 anonim válasza:

Nem látom, de leírás alapján ugyanolyan a hajunk! :)

Nekem is sötétszőke, de én szürke árnyalatnak látom, és sajna más is. Nekem a homokszőke áll jól, megy az arcomhoz, tudom is hordani, de nagyon sokat törődöm vele.

Ajánlom, hogy más szilikonmentesre válts, mert a Syoss az enyémet gubancossá, kifésülhetetlenné tette. Most The Body Shop banános samponját és balzsamját használom, na ettől meg tök jó puha. :))) Könnyen fésülhető, pedig nagyon hullámos, és váll alá ér.

Pár havonta ricinus pakolást teszek rá, illetve egészségesen élek (csak természetes kaják, natúrkozmetikumok stb stb), ezek a dolgok sokat segítette, de még mindig van mit változtatnom. A hajam viszont rendben van - én is a hosszú, szőkét szeretem! :))

2013. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem bejött a syoss, sokkal dúsabb a hajam, nem szárít/zsírosít. Hát igen, nekem is ez a kedvencem (magamon):-D
2013. okt. 18. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!