Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elöny vagy hátrany a nagy...

Elöny vagy hátrany a nagy mell 13 éves korban?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és már nagyobb a mellem mint a 18 éves testvéremnek.Szinte kétszerakkora.Már többször voltunk már olyan helyzetben hogy ezért veszekedett velem.Elöny ha már ilyen korban ekkora?Mert sokan mondják,hogy nem jó.
2009. nov. 9. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mekkora az a nagy ?

amúgy nem hátrány, később örülni fogsz neki

2009. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jó. Valószínűleg hamar elkezd majd lógni, és ki tudja, meddig fog még nőni. Okozhat gerincproblémákat is később. :/ Hanyas melltartó kell rád?
2009. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hát én 14 vagyok és én is úgy érzem h nagy a mellem.70-75B-s. van egy 23éves,29éves és egy 18éves tesóm és kb akkora a mellem mind mindhármuknak egybevéve(bár elég kicsi a mellük :))hát a barátnőim irigyelnek már ilyen korba(14-15-16 évesen előny) de 13 évesen nekem is hátrány volt. hordj jóminőségű melltartót akkor nem fog lógni

részvétem :)

2009. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez volt, és mit mondjak, volt belőle problémám.. A legdurvább az volt, amikor a Keletinél megtámadtak és aktfotózásra akartak rábeszélni. Mondanom sem kell, hogy a tettes nem lett meg (így elszámoltatva sem lett). És sajnos nem egy ehhez hasonló eset történt, a vége az lett, hogy apámék alig mertek elengedni valahova. A nagy mell miatt valószínűleg idősebbnek néztek, de nem elég idősnek ahhoz, hogy elrettentse őket. Na meg persze az osztálytársnőim irigysége. Én kifejezetten utáltam akkoriban a mellemet, később persze már örültem, hogy nagy.
2009. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok és nekem is nagy. Néha a családból szekálnak egyfolytába"Adhatsz nekem is belőle" de nem egyszer hanem csomoszor eljátszák. És tökre zavar már. de később az előnyödre/ünkre válik.:)
2009. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem hátrány volt tizenéves koromban, hogy testileg fejlettebb voltam, mint a többi lány. A nagyobb fiúk elég sokat piszkáltak a mellem miatt (is). Viszont az hülyeség, hogy idősebb korodban jobban fog lógni! Ez főleg a genetikától függ, egyáltalán nem biztos, hogy lógni fog (nekem sem lóg).

Komplexusod semmiképpen ne legyen, a tesódat meg állítsd le, mondd neki, hogy ne piszkáljon, hiszen te nem "rendelted" ezt a mellméretet, egyszerűen ilyen, és kész! Több esze is lehetne amúgy "felnőtt" létére!

2009. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
22%
Hát nekem sem kicsi és piszkálnak az évfolyamtársaim, de uygan akkor inkább örülök neki,mert így több fiúnka is teccek,legalábbis ezt vettem észre.plussz még a legtöbb férfi kedvesebb is veled,mivel jólnézel ki:)egyépként énis 14 vagyok.
2009. nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb mint nekem. 14 éves vagyok és olyan lapos vagyok mint egy deszka. Kb ilyen:

[link]

2016. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!