Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Budapesten olyan aki olcsón...

Budapesten olyan aki olcsón de jól, igényesen szúr industrial piercinget? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

(Nem az ilyen westend féle igénytelen piercingesre gondolok.)

És esetleg tapasztalatok vélemények akinek van? (bármivel kapcsolatban ami ehhez kapcsolódik)

A válaszokat előre is köszönöm.



2013. okt. 11. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Márti szúrta az Invictusban. Semmi gondom nem volt vele az elmúlt 2 évben. A westendben pedig csak a Fetish szalonba szabad menni, ami a sparnál van. Hidasi Petitől 2 piercingem van, azokkal se volt gond.
2013. okt. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy westendbe kettő van, de egyértelműen nem erre gondoltam. Itt is szép munkák vannak, mint a másikba amit írtál. köszi :)
2013. okt. 12. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Pesten még Zagyvai-t ajánlanám, Black and White tattoo. Nem olcsó, de a jó piercing-et meg kell fizetni.
2013. okt. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mi a baj a westendes piercingesekkel?
2016. nov. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!