Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim borotvállás? Szerintetek...

Intim borotvállás? Szerintetek ciki ha 14-15 évesen már nincs "kutyám"?

Figyelt kérdés
Nyáron mindig néztem hogy a barátnöm milyen bikinialsókat tud felvenni amikor nekem még a franciabugyis bikiniböl is kilátszott...amikor 2esben voltunk felhoztam a témát és mondta hogy szabadabb érzés...szerintetek?

2013. okt. 12. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

az ciki ha van.szerintem,de ez az én véleményem.nagyon kellemetlen amikor pl.rászárad a fehérfolyás vagy menstruációnál is.én nagyon utáltam.

15/l

2013. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
n is 14 éves koromba voltam először kozmetikusnál, aki szépen "lesimította" a dolgot.
2013. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Vágd le,de hagyj egy kicsit,mert véd a baciktól....:)) 15/L
2013. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én ilyenkor már szőrtelenítettem, szóval nem ciki szerintem. de ahogy te jobban érzed magad. próbáld ki, úgy se végleges (sajnos:D)
2013. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek az öszinta válaszokat...még anyumnak nem mondtam el...szerintetek el kell...nekem ö olyan mint egy legjobb barátnö de ez nem tudom hogy mennyire tartozik rá...végülis az én testem de ö meg mindig segit ha kell. csak mongyuk azt is ellenzi ha a lébamat borotvállom de az nem OLYAN mint ez....vagy de?
2013. okt. 13. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ellenzi a lábborotválást, akkor ettől egyenesen kiakad, mert nagy valószínűséggel azt szűri le majd, hgoy szexuális kapcsolatot akarsz létesíteni valakivel. De szerintem azért mond el neki, csak értesd meg vele, hogy kényelmetlenül érzed magad tőle...
2013. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!