Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne hullámo...

Mit csináljak, hogy ne hullámosodjon vissza a hajam az esőtől?

Figyelt kérdés
Vasalom a hajamat, és amint eső éri visszahullámosodik de akkor is ha ködös idő van szintén visszahullámosodik.Most vettem egy olyan lakkot ami állítólag megvédi a hajat minden időben,széltől és a nedvességtől és az UV sugaraktól..de sajnos, az én hajamat nem védte meg a széltől se..utálok már kimenni az utcára is mert azonnal tönkre megy a hajam, hiába vasalom mindennap..
2013. okt. 15. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A nedvességtől mindig be fog göndörödni. Ez ilyen. Válts frizurát, vagy szokd meg.
2013. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sapka... nekem valamennyire segít (úgy értem tűrd be alá a hajad)
2013. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen a hajam,egyszerűen esélytelen h ősszel-télen egyenes hajjal mászkáljak:D egy kevés pára köd és utána rosszabb mintha nem csináltam volna vele semmit.így inkább hagyom hullámosan,van h vizisen-hajhabosan kissé nedvesen felcsavarom a fejem tetejére kontyba és reggelre szép hullámok lesznek benne,nem úgy mint amilyen eredetileg,ugyanez a helyzet a fonással,sok kicsibe szoktam befonni és elég jól néz ki,többen is dícsérték már meg.szóval én is azt tudom csak javasolni h próbáld meg elfogadni h ilyen időben nem lesz egyenes hajad.
2013. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit se tudsz csinálni vele... én is régen vasaltam, nagyon picike köd volt, egyből göndörödött vissza. :( Max annyit tudsz tenni, hogy veszel fel sapkát vagy csuklyát. De ha egy hajszálad kilóg alóla, annak annyi... :D Én most nem is vasalom a hajam, gyalog járok suliba (30 perc gyalog), reggel óriási köd van, feleslegesen roncsolnám a hajamat.
2013. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem alapból nagyon hullámos hajam van és én is kivasaltam és amint párás volt az idő visszagöndörödött...

Én a végleges hajkiegyenesítést ajánlom. 4 éve folyamatosan fél évente fodrász csinálja, olyan, mint a dauer, csak épp az ellenkezője történik a hajon. Elmész egy fodrászboltba és kérsz tartós hajkiegyensítő krémet azt a fodrász rákeni a hajadra, majd le kell fixálni még egy másik szerrel, ami a dobozban van és kész is. Nekem nagyon bevált, ha kivasalom a hajam tök egyenes és nem hat rá a pára, az eső sem annyira kis mennyiségben, de akkor már nem olyan szép azért, de ha esőben esernyővel mész mindenhová, akkor egyenes marad.

2013. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még az előbbihez írom, hogy azért vigyázni kell vele, mert ugye a mindennapos vasalás meg az az erős vegyszer eléggé le tudja törni a hajat, ezért mosásnál mindig használj balzsamot, majd ha kivasaltad a hajad akkor hajvégápolót nekem a Rózsa Hajfénykrém vált be.
2013. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem semmit! :D aranyos az ilyen! :)
2013. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!