Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy ne hullámos...

Mit csináljak hogy ne hullámosodjon vissza a hajam? (lent) 14/L

Figyelt kérdés
Mikor kivasalom a hajam...akkor 1-3 óra múlwa vissza behullámosodik:S De mikor fodrász száritotta ki akkor több napig is sima volt :O mikor meg itthon csinálom akkor meg neem...és amugy bnöm is meg anya is szokta vasalni a hajam...és akkor is hullámos lessz...:S és tépett hajam wan..és azért akarom h sima legyen. Vmii jó tippet mondjatok h miwel lehetne több ideig sima legyen.....PLS
2010. okt. 29. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintemwágdfelazereidetpusz -.-
2010. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem a legjobb a hajvasalód. ennyi

ideírhatod nekem, h de xy márka, biztos, h ezzel van a baj

2010. okt. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! ha nem tucc normális választ írnii minek irsz? És tanulj meg írnii...:P
2010. okt. 29. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:
te észlény te nem tudsz írni, tucc jesszus!!-.- meg w a v helyett:S inkább a helyesírási szótárat forgasd vagy a nyelvtankönyvet,komolyan!! tényleg rossz a hajvasalód,ezen mit nem értesz? belissima imetec a,mi nekem bevált,pedig nekem nagyon göndör hajam van
2010. okt. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Otthon hogyan fésüvel ki szoktad szárítani? Mert ha úgy csinálod, és utána vasalod, akkor tartósabb lesz. Legalábbis nekem.
2010. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
úristen de gáz vagy.:DD w??? meg tucc.? gondolkozz már..
2010. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha meg szoktad szárítani hajszárítóval, akkor már olyankor egyenesre szárítsd. Utána vasald és szerintem is tartósabb lesz. De ha pára éri, ami ebben az időben nem lenne csoda akkor úgy is vissza fog állni az eredeti állapotába. Ezzel nem tudsz mit csinálni.

20L

2010. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!