Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz hogy ha fülbe rossz...

Igaz hogy ha fülbe rossz helyre szurnak nagyon meg lehet hízni?

Figyelt kérdés

Tragus piercinget szeretnék és anya azt mondja hogy ne mert ha rossz helyen szúrnak meg akkor nagyon könnyen meghízok. Igaz ez??

15/L



2013. okt. 16. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
hát ha elhiszed akkor tényleg nem való még neked
2013. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Je Veux ***** válasza:
75%

Akupunktúrás pontok vannak az ember fülében. Az "elmélet" szerint egy betegség akkor lép fel ha az energiaáramlás iránya és intenzitása megváltozik.

Következésképp ha rossz helyen szúrják meg a füledet, akkor annak következményei is lehetnek, mint akár a hízás. Elvileg.


Valószínűleg ezért mondta ezt, ugyanakkor én még személyesen soha senkitől nem hallottam ilyet.


Az akupunktúra viszont valóban egy hatásos gyógymód és én inkább nem bántanám magam olyan helyeken, ahol vannak ilyen pontok.

2013. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az egyik ismerősöm azért hízott meg, szóval igaz :D
2013. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz. Kérdezd meg anyukádtól, hogy miért néz téged ennyire hülyének.

Kérdezd meg magadtól, hogy te meg miért vagy ennyire hülye?

2013. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mindkét fülemben van tragus ékszerem, valamint jó pár piercing van még ezek mellett a fülemben (szám szerint 19) már körül belül 5 éve, 156centi vagyok 4 kilóhoz.

magamból kiindulva erre szerintem, hogy egy ékszer miatt hízzon az ember elég csekély valószínűséggel fordul elő.

2013. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*42kilót akartam írni :)
2013. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%

4-es és 5-ös mert nem mindegy hova szúrja, lehet neked 5-ös nem szurta bele abba a pontba vagy 1-2mm-rel arréb szúrta. itt tized mm-ek is számítanak. És igaz az hogy emiatt lehet hízni, édesanyád nem hülye, a szülők mindig okosabbak és tapasztaltabbak nekem elhiheted.


25/L

2013. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó tudni. Nekem haverom szúrta mindkét fülembe, és még mindig sovány vagyok, pedig már megvannak egy ideje. Ebben az akupunktúra cuccban meg soha nem hittem, a fülem gyakorlatilag minden pontja át van szúrva, és semmi bajom.
2013. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!