Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan fekete...

Mondanátok olyan fekete hajfestékeket, amiknek egyáltalán nincsen kékes fényük?

Figyelt kérdés
Olyat írjatok, amit használva is láttatok már, mert a dobozán én is látom, milyen, de sajnos az elég gyakran egyáltalán nem olyan lesz a hajon.

2013. okt. 17. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ébenfeketét kell választani, annak aztán semmi kékes fénye nincsen. Egyébként a kékesnek is max két hajmosásig.

Persze, ha mittomén vörös a hajad, és arra akarod, nem lesz olyan, természetesen, mert átüt. Kell pár hajfestés, míg teljesen befedi. Én már évek óta fekete vagyok, mindig olyan is, lesz, tök mindegy, melyik márkát használom.

2013. okt. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól írja az első. Nem mindegy, milyen színű a hajad. Egyébként én pár hete festettem garnier oliaval, a lágyfekete (3.0) árnyalatával és tök fekete lett.
2013. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne a dobozon lévő kép alapján válassz színt. Az photoshop, nem egy valódi hajszín.

A színt a szám jelöli, 1.0 az sima fekete. De bolti dobozosnál ugye a számozás sem mindig megfelelő... szóval fodrászkellékesben keresgélj hajfestéket... jobb minőségű festéket kapsz ott olcsóbban, megfelelő színben.

2013. okt. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Palette Color Shampoojától lettem mindig fekete. A "middle brown" és "chocolate brown" árnyalatoktól is feketének hatott a hajam, kékes fény nélkül. Persze ahogy kopott, szép lassan átment nagyon sötétbarnába. Szerintem ha ezeknél egy-kettővel sötétebb árnyalatot választasz belőle, koromfekete lesz az eredmény. :D
2013. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!