Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért öltözik így egy nagyon...

Miért öltözik így egy nagyon kövér lány?

Figyelt kérdés

Ma láttam a Tescóban vásárlás közben egy olyan húszéves forma lányt. Irtózatosan kövér nagy hatalmas rusnya undorító bálna volt. Ehhez képest rózsaszínűbe volt öltözve, és kilátszott a tetoválása a hatalmas undorító feneke felett. Sőt a bokáján is volt egy tetoválás!

Egyszerűen nekem nincs bajom a kövérekkel, amíg nem akarnak tőlem semmit, de itt egyszerűen majdnem elhánytam magam! Megbámultam, és minden kicsit is hizlaló kaját visszaraktam, pedig rajtam csak 2 kg felesleg van az optimális értékhez képest!


Egyszerűen majd kiégett a szemem, a gyerekem is elkezdett rángatni, hogy inkább ő sem kér csokit, és hogy ő ugye nem lesz olyan rusnya mint az a néni.



2013. okt. 17. 11:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
27%
Hat amikor egy ilyen balna cicanadragot huz! :(
2013. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%

Szomorú, hogy ilyen embernek van gyereke!

Ne haragudj, de mi jogod van ahhoz, hogy elítélj valakit az öltözködése miatt?? Kövér? és?? Rózsaszínbe öltözik? és?? Nem kell odanézni! Örülj, hogy te nem vagy elhízva és ne másokat nézz, hogy milyen csúnyák, mert az csak téged minősít! De nem kell másokat kritizálni! Ő lehet hogy így érzi jól magát, szóval mi közöd van hozzá?

Kit érdekel, hogy rajtad mennyi a felesleg? Rajtam meg 1 kg sincs és még sem azt nézem, hogy milyen undorítóan kövérek az emberek! Ennyire nincs dolgod, hogy ilyenen kiakadsz?

"Irtózatosan kövér nagy hatalmas rusnya undorító bálna volt" ráadásul ezek a jelzők!


Nyugodtan le lehet pontozni! De sokkal undorítóbb, gusztustalanabb az, hogy az embertársát kigúnyolják, hogy hogyan öltözködik. Ezzel csak elárulod, hogy milyen gusztustalanul felszínes vagy!

2013. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek az előttem szólóval. Kérdező, ejnye.
2013. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
2.-nál a pont. Ha ilyen anyám lenne, mint te, inkább visszabújnék beléd és kikapartatnám magam.
2013. okt. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy ő kívülről csúnya, de te belülről rohadsz. Hálát adok az égnek, hogy nem ilyen romlott lelkű anyám volt. Sajnálom a gyerekedet.
2013. okt. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
86%
5ös, akár a kenyérpirító, uralod a sötétséget. :D Nem kell ahhoz nagydarabnak lenni, hogy kinyissam a számat, ha valaki Ilyen mocskosul kritizál valakit.
2013. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
5. Tévedsz. Dagadt sem vagyok, és nem is viselkedem úgy, mint egy utolsó civilizálatlan kisebbségi.
2013. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
13%

A lelkedben vagy dagadt. :D


Nem veszed eszre, hogy ha igy kiosztod a kerdezot, nem vagy kulonb.

2013. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
97%

Nem szép, hogy így vélekedsz róla. És ha egy betegség miatt olyan?

Amúgy meg mindenki úgy öltözik ahogy akar. Nekem meg a pipiskedő elkényeztetett felsőbbrendű viselkedű nőkből, anyákból van nagyon elegem akik még a babakocsit is műkörömbe és tűsarkúba tolják. Ha leárazás van félrelöknek mindenkit még a síró gyereküket is.. nekik van hasonlóan elb*szott értékrendjük. De szerencsére egyre kevesebb mű nőnek jön össze a gyerek. Majd rájönnek, hogy a szépségért megmérgezni nem éri meg magunkat. A gyermekünk többet ér mint a mulandó külső. És azt se mondom, hogy hanyagolja el magát egy nő mert az ugyanolyan undorító. Legyen szép és igényes, természetre pedig szerény és melegszívű. Semmiképp sem olyan aki a gyereke előtt a kövéreket gúnyolja.

2013. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%
Neked gyereked van? Uramatyám... mit fogsz csinálni ha netalántán elhízik?! Inkább választanék dagadt bálnát mint téged, te lelki nyomorék!
2013. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!