Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Cosmopolitan újság hány...

A Cosmopolitan újság hány éves kortól ajánlott? 14/L

Figyelt kérdés
Szeretnék ilyen divatlapokat olvasni. Unom már a Bravo-t, a Bravo-Girl-t és az ilyen unalmas tinimagazinokat. Szerintetek 14 éves létemre olvashatom?
2013. okt. 19. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyik korosztálynak sem ajánlott, mert egy népbutító szar.
2013. okt. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te már olvashatod...:D 14/L
2013. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha normális felnőtté akarsz válni,elkerülöd ezeket a Népbutító szarokat :) Magadon segítesz
2013. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen nem. Tömve van szextippekkel, ötletekkel (olyan gagyi, bazári megfogalmazással, hogy áhh... "kéjpálca", meg hasonló modoros rémségek), és egyébként sem tizenéves tiniket céloz meg, hanem 25+, dolgozó nőket.

Egy időben én is vettem, de leszoktam róla. Viszont ha valami jó ajándék van hozzá, akkor rászánom a pénzt:)

2013. okt. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2013. okt. 19. 09:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne halgass az előzőkre! Én a bravot és hasonlókat10 évesen olvastam . De kb, 1 éve már csak cosmo-t glamurt és stb.-ket veszek
2013. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi előző vook 13L
2013. okt. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen :))
2013. okt. 19. 17:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom a cosmót, nagyon gagyi. Főleg a híres neves szextipjeik (amiknek a neten több kifigurázó blogot is szentelnek)

A weben sokkal jobb divattal foglalkozó blogokat találhatsz némi keresés után, ráadásul fizetned sem kell érte (és nem is olyan egységes, tucat ruhákat mutat be mind mint az újságárusoknál elérhető divatlapok).

Egyébként nyugodtan megveheted, max rájössz,hogy hatalmas pénzkidobás erre a lapra költeni.

2013. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!