Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot kérjek...

Milyen ajándékot kérjek karácsonyra 15. 000 fr-ért ha elég lányos lány vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt így nem lehet mert tudni kéne miket szeretek de úgy átlagosan miket mondanátok? sminket nem mert nem nagyon sminkelek, ruhám és kiegészítőm van bőven szóval arra sincs szükségem.

16/l


2013. okt. 20. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Jaj te szegény, szegény elveszett lélek! Mindjárt a szádba rágjuk, mit kezdj anyádék pénzével, amiért szét dolgozták a fejüket! ;) Ne félj, mindjárt jön a sok jótét lélek és kirángat a mélypontodból.
2013. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

privibe elkuldom a bankszamlaszamom. ha ennyire nem tudsz vele mit kezdeni, kuld el nekem a penzt. ;)

szanalom

2013. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jajj bocsánat, hogy kimertem írni egy kérdést egy olyan oldalra ami ezért van és sajnálom, hogy ti ilyen rosszindulatúak vagytok. Attól még, hogy ti nem tehetitek meg, hogy 15.000ft-os ajándékot vásároljatok szeretteiteknek. Képzeld nekünk sincs sok pénzünk de a karácsony kiskorom óta ilyen, hogy anyukámék és mamámék közösen vesznek ajándékot. ja és mégegyszer én kérek bocsánatot. Szánalmasok vagytok
2013. okt. 20. 16:59
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Ostoba p'csavirág vagy. Legalább ne vernéd a nyálad, hülye kérdésért egyébként is hasonlóan magasröptű és mélyenszántó válasz jár.

Nem tartod szánalmasnak, hogy Nekünk kell megmondanunk, anyádék mit tegyenek a kis segged alá? Halvány lila fogalmad sincs a pénz fogalmáról. És még neked áll feljebb.

2013. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen? Milyen jó, hogy ilyen jól ismertek.

Képzeljétek egyáltalán nem vagyok elkényeztetve. Nincsenek márkás ruháim, szinte az összes a turkálóból van és ezeket is a saját pénzemből vettem. De ti ítélkezzetek csak.

2013. okt. 20. 17:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van valami hobbid. sport, olvasás, rajzolás. Kérj könyvet, vagy sportruházatot, edzőcipőt. Vagy valami szép ékszert, ha szereted őket. 15 ezer forintból azért elég jól be lehet vásárolni, akár több teljesen különböző dolgot is. Valami drágább parfüm is jó ötlet, ha van valamilyen, amilyet régóta szeretnél.

A többi válaszoló meg biztos még soha semmit nem kapott karácsonyra a szüleitől...

2013. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát ez így kicsit nehéz.:) de mondjuk a parfüm az jó ötlet, vagy ha szeretsz rajzolni akkor kérj vázlatfüzetet vaagy én most ruhaállványt szeretnék, az a fajta aminek az alján van egy kis hely cipőknek meg ilyeneknek, tudod na.:D
2013. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy valami kedves teremtés, az egy dolog hogy a válaszadók is bunkók de legalább jól szórakoznak a válaszaidon és azon ahogy felkapod a vizet.

Egyébként kapd fel a cipőd járj végig pár boltot vagy nézd át az áruházak szórólapjait, közben csak beugrik,hogy mit is akarsz.

Könyvtől kezdve díszpárnán keresztül kézműves szappanig kérhetsz amit akarsz.

Én egy puha takarót szeretnék, mert szeretem a puha takarókat és tavaly is kaptam egyet vagy az egyik kedvenc klasszikusom is elfogadnám bőrkötéses verzióban.

2013. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó 3 választ. Igazatok van tényleg beképzeltnek tűnhetek a kérdés alapján és ez az én hibám mert félreérthetően tettem fel a kérdést. :)
2013. okt. 20. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!