Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy lovas lány egy lovas...

Egy lovas lány egy lovas porcelánnak örülne karácsonyra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Karácsonyi húzáson egy olyan osztálytársamat húztam aki nagyon szereti a lovakat és neki is van egy :)

Arra gondoltam vennék neki egy lovas porcelánt + csoki meg még vmi ,nem lehet az ajándékra annyi pénzt szánni,amúgy sem lenne rá keret,hogy nagyon drága dolgot vegyek neki..

bármilyen segítség jól jön, én kutyás körben mozgok nem tudom,hogy egy lovasnak mi lenne a legjobb, persze ami nem olyan drága :D


köszi a segítséget!!


2012. dec. 5. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lovas körökben mozog és lova is van, biztos megvan az erre megfelelő felszerelése, meg ezek a lovas dolgok amúgy is nagyon drágák. Lovas porcelánból van választék bőven :) Mire gondoltál? Óra, képkeret, sima ló? Ezek aranyosak, szerintem, csak ne olyan tipikus, utángyártott porcelánt vegyél. Lehet kapni nem csak barna lovas díszeket is. Medálra gondoltál esetleg?
2012. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Tökéletes ajándék lesz neki, nem is kell gondolkoznod máson.
2012. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig lovas porcelánt adnak... :) Ez kedves, de egy medálnak szerintem jobban örülne az illető! (A többi jó lesz a csomiba!)
2012. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom h mennyi a keret, de ha valahogy ki tudod deríteni h mire lenne szüksége, és azok közütt van olcsó, akkor akár az is lehet. (kötőfék, pálca...)

A medál sztem is jobb mint egy porcelán, viszont van egy lány fb-on, aki csinál égethető gyurmából lovas fülbevalót, saját lóról is, az biztos eszméletlenül tetszene neki. Ha érdekel, magánban megadom a nevét.

2012. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget, a medál az jó ötlet arra konkrétan nem is gondoltam :D

hát majd szétnézek a városban,hogy mik vannak :)

2012. dec. 5. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem ezeket a porcelán izéket, bocsi,de számomra akacat..persze van köztük olyan, meg nekem is van, ami szép emlék, de úgy alapból nem örülnék neki.


Viszont pacis fülbevalónak, medálnak nagyon! :)

2012. dec. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy nézz szét egy lovasboltban, általában többféle ajándéktárgyat is tartanak, tudsz majd miből választani. Én a magam részéről szeretek praktikus ajándékokat adni, amit nem csak nézegetni lehet, legyen az lovas ékszer, zablás öv, akármi.
2012. dec. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
okés, de max 1500-2 ezer ft tudok az ajándékra szánni..
2012. dec. 6. 16:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha sikerül találnod ezüst medált/fülbevalót, akkor simán belefér ebbe az árkategóriába. :)

De lehet akár bizsu is. :)

2012. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vagy lehet patkós is! :)

Esetleg kulcstartó...lovas boltban tényleg kapsz ilyeneket! :)

2012. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!