Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan parfüm, aminek...

Van olyan parfüm, aminek hasonló illata van mint az Avon Extraordinary-nek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A Treselle Mystique emlékeztet rá egy kicsit, szintén az Avontól, de katalógusból már az sem rendelhető.
2013. okt. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Anna2013 válasza:
Van az avonban az új incandessence blossom parfüm annak szerintem totál olyan illata van meg vettem magamnak és magamra fújtam azzonal az extraordinary jutott eszembe,mert annak idején volt nekem is rövid ideig nem szeretem a fűszeres parfümöket ezért elajándékoztam,de a barátnőm sokáig ezt használta és ez a blossom szerintem ugyan olyan még eszembe jutott az is,hogy talán a régi illatot most ebben a formában hozták vissza végül is miért ne?! Egy forgalomból kivont illatot simán vissza hozhatnak más üvegben és név alatt én azt tanácsolom,hogy akitől rendelsz kérd meg,hogy rendelje meg neked az incandessence blossom mintát max 69 ft tudom,mert én is avonozok és hidd el tök más illata van a mintának mint ami a katalógusban van illatos oldal.
2013. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Tényleg, még az illatosított oldal is alapján is nagyon hasonlít :).Kipróbálom.
2013. nov. 2. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!