Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fiúknak bejönnek a (nagyon)...

A fiúknak bejönnek a (nagyon) vékony lányok? Állítólag az ázsiaiak azt szeretik, ha egy lány (nagyon) vékony, igaz ez?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenki más, de általánosságban. Vagy annak a véleménye, akinek bejönnek.

2013. okt. 23. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy Kínában felnőtt barátom, emlékszem gimiben engem a 160 centimmel és 43 kilómmal átlagosnak tartott, a többi lány egy kicsit husis(ilyen 170 centi mellé 58-60 kilósakra gondolj) csak a 169 centis, 41 kilós, balerina lányra mondta ki, hogy na, Ő vékony!:D
2013. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
de amúgy képzeld el, hogy egy átlag 165 centis férfi vagy(mert ott az az átlag magasság), persze, hogy egy apró, kicsi, törékeny lány mellett fogod férfinak érezni magad.
2013. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem az átlagos testű csajok jönnek be, például:

[link]

2013. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szereteb a kicsit ducibb lányokat, vékony nállam tabu, ne legyen kövér, csak legyenek szép idomai.
2013. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Én európai vagyok, úgyhogy nekem a telt lányok tetszenek! :)
2013. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek a nagyon, de még nem egészségtelenül vékony lányok :)
2013. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21f
2013. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Első: ez azt jelenti, hogy náluk az a vékony ami nálunk nagyon vékony?
2013. okt. 25. 17:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Az USA-hoz és mondjuk Angliához vagy Németországhoz viszonyítva elég vékonynak tűnnek, de Magyarországhoz viszonyítva nem annyira vékonyak. Pl én is hallgattam amerikaiaktól videoblogokat, akik elképednek attól hogy milyen vékonyak ott az emberek, mert ugye az USA-hoz viszonyítva tényleg vékonyak, de magyar szemmel sok az átlagos közöttük, pl az idősebbek között sok a kicsit molett, a gimisek között is vannak vastagabb combúak, de átlagban nézve tényleg kicsit véknyak, mert a nők egy része nagyon törékeny testalkatú, mondjuk a 10%-uk ilyen tipikusan sovány, vékony csontozatú. Szerintem ez genetika miatt is van, nem feltétlenül azért mert sokat fogyóznak. Ezt elsősorban Koreával kapcsolatban mondom. De amúgy magasságra is van mindenféle, a mai tizen- és huszonéves generáció elég meglepő, de főleg a fiúk már olyanok mint a magyar átlag, sok a 180 cm feletti ember is. Elég változatosak a testalkatok. Japán is hasonló. A fogyókúra propaganda japánban a legerősebb (míg a plasztikai műtétek ugye Dél-Koreában).

És igen, valahogy ott természetesebb a vékonyság. Ami elég vicces (amin ki szoktak akadni külföldiek), hogy első találkozásnál simán megmondják hogy van rajtad pár kg felesleg (még akkor is ha vékony vagy), mert ez nem számít ott bunkóságnak, hanem azt jelenti hogy "törődnek" az egészségeddel. A további találkozásoknál is gyakran evvel kezdik a beszélgetést hogy "jé te most fogytál", "jé te felszedtél pár kilót", stb.

Az amúgy Ázsiában sem gyakori hogy valakinek az anorexiás, durván vékony lányok tetszenek, pont múltkor volt egy koreai problémamegoldó műsorban ilyesmi, hogy az egyik ember disznónak hívta mindig a nővérét (aki 170 centis és kb 45 kg), sőt az anyját is fogyókúrára akarta fogni állandóan, de a közönség leszavazta és a nagy részük azt mondta hogy pár kilót még fel is szedhetne magára a nővér, szóval a normálisabb átlagember azért ott sem szereti az ijesztően sovány embereket, konkrétan bolondnak nézték a testvérét aki disznónak hívta őt, de az azért tény hogy a kövérséget sokkal ijesztőbb vagy rosszabb dolognak tartják mint a soványságot.

2013. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ohh, köszönöm. :)

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

2013. okt. 30. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!