Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek nagyon kellemetlen...

Mit tegyek nagyon kellemetlen izzadságszag ellen?

Figyelt kérdés
ez már kritikuus:( már mindent végigpróbáltam és még mindig azt látom hogy a társaim mondják hogy milyen büdös ez a csaj meg ilyenek amikor mindennap fürdök és tényleg mindent végigpróbáltam már konkrétan elegem van az életből emiatt élni sincs kedvem mert amúgy tök vidám és szép lány vagyok és ha nem lenne ez a baj akkor bátran emelhetném fel a kezem beszélhetnék bárkivel meg úgy minden://

2013. okt. 24. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

ez valamilyen szinten normális. mert a szövegedből azt veszem le, hogy vagy általánosba, vagy középsuliba jársz. ilyen korban normális hogy többet izzad az ember.

nekem is volt ilyen problémám. az egyik oka a túlzott stresszelés lehet.

a gyógyszertárakban lehet kapni erre gyógyszert is, ha a probléma majd az évek múlásával sem csillapodik.

+ járj olyan felsőkben, pólókban, amik a hónalj résznél bők. ezek mostanába amúgy is divatosak+ nem fog látszani, és érződni az izzadság ;) remélem tudtam segíteni. én is végigszenvedtem ezzel a problémával 2 évet. tudom milyen rossz ;) de ne add fel egy ilyenért az életed ;)

2013. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!