Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. s van olyan ötletetek...

S. O. s van olyan ötletetek büdös izzadságszag ellen ami tutira beválik?

Figyelt kérdés
mindennap fürdök,összes izzadsággátlót kipróbáltam,exodort is ami olyan mint az az s.a nevezetű cucc,raktam a hónaljamra ecetet,szódabikarbónát,külön vettem hintőport és vaamelyik talán 1szer hatott de nem volt egy olyan napa suliba mikor nyugodtan bemehettem suliba hogy na akkor most felrakhatom a padra kényelmesen a karomat és nem hal meg mindenki mellettem és ráadásul csomó fiúnak is bejövök és így hogy ölelek meg pl. bárkit is vagy hogy ismerkedek?! holnapra sincs már ötletem mit rakjak magamra valaki kérreeem segítsen ez már borzalmas már mindjárt felakasztom magam inkább :'(((((

2013. okt. 20. 18:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ezen orvos tud segíteni.
2013. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is fordulj orvoshoz, ez kórosnak tűnik. Ez már nem normális.

Tinikoromban én is eléggé izzadós voltam, de közel sem ennyire.

2013. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász vagy orvos, de kétlem, hogy tudnának bármit is adni. Nekem sem adtak semmi olyat, ami használt volna.
2013. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Menj el vele bőrgyógyászhoz. Ne kenegesd minden sz*rral, lehet csak rontasz rajta ezekkel !!!
2013. okt. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor szünetben minnél hamarabb elmegyek:)
2013. okt. 24. 15:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ hány éves vagy, ez inkább amolyan kamaszkorral járó dolog. Nekem is ez volt, azt hittem belehalok, minden nap leszorított kézzel kellett járnom, mert már akkor tisztára meg voltam izzadva (hónaljtájt) amikor beértem a suliba. És akkor még el sem kezdődött a nap! Ezért szinte minden reggel sírhatnékom volt, hogy úristen csak én vagyok ilyen mutáns, rajtam még a hüdespéci dezodorok sem segítenek...stb.

Aztán kb 1 éve elmúlt. Egyszercsak azt éreztem, hogy már nem kell napi szinten a testemhez szorítanom a kezem, végül most már egy fél éve egyáltalán nem.

Sőt mostanra már belenyugodtam és tudom, hogy az izzadás egy természetes dolog, velejáró, és mindenki izzad ha megfigyeled elég gyakran lehet látni mások pólójának hónaljrészénél egy-egy nagy nedves foltot. Számomra az volt ilyen szempontból a legmegnyugtatóbb, hogy az osztályban a menőlányoknál is észre lehet ezt venni, mégcsak nem is takarják, nem is zavarja őket. Pedig annak is van szaga.

Úgyhogy nyugi, nem hinném hogy szükség van itt bármiféle bőrgyógyászatira is... Az csak genetika ha neked esetleg valóban büdösebb egy picit, vagy más szaga van.

:)

2013. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ezek igazak igen de sajnos az én osztályomba senkinél sincsen folt szag meg még annál inkább nnincs de nálama legrosszabb dolog az hogy nekem iszonyú kellemetlen szaga van és hogymások is érzik és arról beszélnek:'(
2013. okt. 24. 15:25
 8/11 anonim ***** válasza:

*bőrgyógyászra


És még annyi, hogy örülj neki, hogy te ki fogsz lépni ebből a korszakból (ez biztos!) de van aki sohasem fog:

Az énektanárunk az valami brutális:""D Beér a suliba és tiszta víz vagy ki tudja milyen mérgező anyag a ruhája. De nem csak egy is folt! Nap végére mindkét oldala teljesen nedves. És ott hadonászik egész nap, aki elmegy mellette a folyosón utána nem bírja köhögés nélkül, különben megfullad!!:DDD

2013. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hányadikos?
2013. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
14 éves 9.es ://
2013. okt. 24. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!