Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék combról?

Hogyan fogyhatnék combról?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyjából átlagos súlyú vagyok 160 centi 45 kiló. (Mondjuk az osztálytársaim mind 43 körül vannak...) Volt keringő próbánk és kellett mondani olyanokat hogy derékbőség stb és kiderült hogy nekem van a legvékonyabb derekam a lányok közül. Viszont mindenkinek ilyen szép kecses vékony combjai vannak nekem meg kábé mint egy villanyoszlop és nagyon zavar... próbáltam fogyókúrázni de semmire nem mentem vele csak annyit értem el hogy a bordáim kilátszottak már a mellem és a hasam között (a hasam lapos viszont mellem olyan közepes méretű). De combról az istennek nem sikerült fogynom semennyit . Sportolok heti kétszer másfél órát Jiu Jitsuzok és jártam ilyen szobabiciklizésre is de semmit nem használt. Ráadásul még azt is mondták hogy felejtsem el mert csak vastagabb lesz a combon az izomtömeg növelése miatt. Én meg erre mondtam hogy köszöntem, felhagytam ezzel és elkezdtem futni. Nem olyan sokat egy fél óra háromnegyed órákat esténként, de igazából ez sem hozott különösebb változást. Nem tudtok valami módszert mert nagyon zavar hogy ilyen trampli a combom? :C

14/L



2013. okt. 24. 19:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a regény miatt ha végig olvastad köszönöm szépen :')
2013. okt. 24. 19:05
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és elírnom is sikerült 13 vagyok. Bár igazából teljesen mindegy 8.-os vagyok na :D
2013. okt. 24. 19:06
 3/11 anonim ***** válasza:

NEM tudsz egy helyről fogyni.Ha próbáltál fogyni és nem jött le onnan akkor ez genetika,fogadd el.Sokan vannak ilyen testformával.

Majd 1-2 év múlva amikor nőiesedsz,izmosodsz a tested többi része is feljön hozzá képest.


És a JIU-JITSUT meg abba ne hagyd!!

2013. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát jó :C Csak olyan rossz hogy még nyáron is hosszú gatyában kell járnom hogy ne látszódjon a combom és strandon is derékra kötött törölközővel kell mászkálnom
2013. okt. 24. 19:26
 5/11 anonim ***** válasza:

A 45 nem a 43 körül van?

Sanszos, hogy csak valami önképzavarszerűség, a csajok hajlamosak megbolondulni a combjaiktól, ha normál méretűek, és nem piszkafavékonyak. Csak te látod valószínűleg olyannak, a többi ember egy átlagos, normális alkatot lát.


Helyi zsírégetés nincs. Zsírból fogyásra diéta kell, rendes szálkásító diéta, de ha mindenhonnan fogytál, csak onnan nem, akkor így jártál, ilyen a genetika. De nem baj.

2013. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De, igazad van helytelenül fogalmaztam úgy gondoltam hogy 43 alatt inkább . Olyan 40 és 43 között. Köszönöm a választ , ezek szerint így jártam :/
2013. okt. 24. 20:21
 7/11 anonim ***** válasza:

De tényleg hidd el, hogy a problémád csak benned létezik. És nem vagy egyedül. Sok csaj aggódik emiatt, mi férfiak meg csak állunk értetlenül :D


Egy képpel még azt se tudnád bemesélni magadnak, hogy csak látatlanban mondom.

2013. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagd le
2013. okt. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7., :)


8., Kösz a javaslatot és a precíz tanácsot ;)

2013. okt. 24. 21:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Szivesen maskor is ;)
2013. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!