Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék combról?

Hogyan fogyhatnék combról?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyjából átlagos súlyú vagyok 160 centi 45 kiló. (Mondjuk az osztálytársaim mind 43 körül vannak...) Volt keringő próbánk és kellett mondani olyanokat hogy derékbőség stb és kiderült hogy nekem van a legvékonyabb derekam a lányok közül. Viszont mindenkinek ilyen szép kecses vékony combjai vannak nekem meg kábé mint egy villanyoszlop és nagyon zavar... próbáltam fogyókúrázni de semmire nem mentem vele csak annyit értem el hogy a bordáim kilátszottak már a mellem és a hasam között (a hasam lapos viszont mellem olyan közepes méretű). De combról az istennek nem sikerült fogynom semennyit . Sportolok heti kétszer másfél órát Jiu Jitsuzok és jártam ilyen szobabiciklizésre is de semmit nem használt. Ráadásul még azt is mondták hogy felejtsem el mert csak vastagabb lesz a combon az izomtömeg növelése miatt. Én meg erre mondtam hogy köszöntem, felhagytam ezzel és elkezdtem futni. Nem olyan sokat egy fél óra háromnegyed órákat esténként, de igazából ez sem hozott különösebb változást. Nem tudtok valami módszert mert nagyon zavar hogy ilyen trampli a combom? :C

14/L



2013. okt. 24. 19:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz rajta változtatni. Majd nősz még meg nőiesedsz változni fog még a tested. Nem tudom mondjuk elképzelni hogy olyan rossz lenne a helyzet mint ahogy leírtad... :D
2013. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!