Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csúnya a színesre...

Miért csúnya a színesre festett rövid köröm a férfiak szerint?

Figyelt kérdés
A legtöbb férfi ismerősöm szerint csak színtelen lakkal jó a rövidre vágott köröm és csak a hosszút érdemes színesre kifesteni.Miért ne lehetne pl. pirosra,rózsaszínre,mintásra csinálni a rövid körmöt?Nem gondolnak bele,hogy a hosszú körömmel nem mindenki tud pl. sütni,takarítani és egyéb házi teendőket ellátni?22L

2013. okt. 25. 00:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, nem a körmöd szine lesz náluk a kizáró ok,amiért nem tetszel meg nekik. Tehát ezzel nem kell foglalkozni:) Ha meg tetszel nekik,a körmöd lesz a legkevesebb. :D
2013. okt. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Mindenkinek úgyse tudsz megfelelni! Csináld ahogy neked tetszik!


Egyébként szerintem függetlenül attól, hogy rövid vagy hosszú, mindenhogy csúnya a festett köröm..


F

2013. okt. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Van barátom,szerinte csúnya a festett és a hosszú köröm is...szóval nem tudok kiigazodni a hímeken..
2013. okt. 25. 01:05
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Az én párom az élénk színű lakkokat szereti, a halvány színekre azt mondja, hogy ilyenre minek kifesteni, olyan, mintha ki se lenne festve. Az ujj végéig érő vagy 1 mm-rel hosszabb köröm se nem rövid, sem nem hosszú. Ráadásul a nagyon hosszú már nem is divat, az őszi színek (bordó, sötétkék) a rövid körmökön mutatnak jól. Engem sosem érdekelt, ki mit szól a körmömhöz, inkább az a meglátásom, hogy tetszik a férfiaknak az igényes, normális hosszúságú és színű manikűr.
2013. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

szerintem nem csúnya. ami igényes, és ízléses, az kifejezetten tetszik. főleg a szép kék és piros színek. de akár még a rózsaszín is..:D vagy nem tudom, bármi más, kinek mi áll jól. ami csúnya, az az undormányos 25centis karom, főleg ha még 50karátos gyémántokkal is ki van rakva.

21/F

2013. okt. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

Így van. Én szerintem is csúnya, pedig nő vagyok. A lakkozott köröm akkor szép, ha igényes, na meg ha viszonylag hosszú körmökön van. Nagyon gyerekes és igénytelen tud lenni, mikor a rövid körmöket festik ki.


Sütni, takarítani nem festett körömmel kell.

2013. okt. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
> SÜTNI, TAKARÍTANI NEM FESTETT KÖRÖMMEL KELL.
2013. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs abban semmi,ha lakkozott körömmel csinálod a házimunkát,,,még mindig jobb mintha hosszú körmöd lenne és beszakadna,letörne..de mindegy, nem vagyunk egyformák :)
2013. okt. 25. 14:59
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én olyat is hallottam, hogy a hosszú festett köröm meg állítólag "k-rvás", bármit is jelent ez...

Igazából én magasról szarok arra, hogy a pasiknak mi tetszik. Ha rövid piros körmöt akarok, olyat lesz, ha 3 centis pink karmot strasszokkal, akkor olyan.

2013. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem általános a férfiak körében, mindenkinek más tetszik, ahogy nekünk másféle pasik jönnek be.


Én eddig rágtam, de elhatároztam magam, és leálltam vele. Azóta szépen megnőttek a körmeim, erősek és hosszúak, persze nem kezelhetetlenül, rendszeresen reszelem formára, ápolom, és úgy szeretem, ha ki van festve, általában pirosra vagy feketére. A vélemények megoszlóak, a legjobb fiúbarátomnak tetszik, egy rokonnak nem, egy másik szerint szép, sokan pedig nem szólnak rá semmit, nem érdekli őket.

Tény, hogy házimunkát nehéz vele csinálni, szerencsére még nem nekem kell mindent, egy mosogatógép kipakoláshoz, porszívózáshoz, teregetéshez pedig nem túl hosszúek a körmeim.


Szóval nem tudunk mindnekinek megfelelni, és nem is kell, csak magunknak.

2013. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!