Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a fogszabály...

Mi a véleményetek a fogszabályzos lányokról? Én ugyan nem tartom magam szépnek de már mondták h. nem vagyok csúnya. Én még sem hiszem el szóval kérlek mondjátok el a véleményeteket.

Figyelt kérdés
Válaszotokat előre is köszönöm :)
2013. okt. 23. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de őszintén megmondom, nekem nem tetszik a fogszabályzó.
2013. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát mutass képet!
2013. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Je Veux ***** válasza:
Küldj képet. :) NEkem is volt egyébként fogszabályzóm, nem zavart engem sem, a páromat sem, sokaknak meg fel sem tűnt.
2013. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fogszabi előbb-utóbb lekerül és szép fogaid lesznek. Akit ez visszataszít, meg is érdemli. Páromat nem zavarta, amíg fogszabis voltam, semmiben nem akadályozott. Normális embert ez nem zavarja szerintem.
2013. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ad hozzá a megjelenéshez, de nem is vesz el belőle. Nekem is több mint egy éve van, nem érzem magam rosszul, metál :D Van, akinek nagyon is jól áll, van, akinek annyira nem, de nem divatkellék, nem azért hordja, hogy most szép legyen, hanem, hogy később bátran mosolyogjon, és amint tudjuk, a mosoly a legszebb kiegészítő :) Bár szerintem jól néz ki, ha valaki fogszabival is bátran vigyorog. Én mióta feltették többet mosolygok nyitott szájjal, persze alig várom, hogy levegyék, de már fogszabival is sokkal elégedettebb vagyok a mosolyommal így a végefelé.
2013. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ti akik hordtok/tatok fogszabályzót hova jártatok fogszabályzásra? :)
2013. okt. 25. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Magándokihoz a városomba. :) Mivel fizettem, így kedves volt, de amúgy sok rosszat hallottam a gonoszságáról. Minden esetre szép fogaim lettek. :)
2013. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem csúnya de nekem mindig a hisztis ri*ancok jutnak rola eszembe
2016. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!