Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fodrászok/kozmetikusok stb...

A fodrászok/kozmetikusok stb miért vannak fehér színű ruhában általában?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom előírás nekik.
2013. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Előírás. Plusz dolog hogyha festékes lesz, akkor kihipózza és kész. Ezt fodrász mondta.
2013. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán mert olyan jellegű szennyeződések érik őket nap, mint nap (hajfesték, alapozó...), amit csak drasztikus tisztítási eljárásokkal lehet kihozni és csak a fehéret lehet büntetlenül hipózni orrba-szájba? :)
2013. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer megkérdeztem a kozmetikusom, mondta, hogy a tisztaság miatt, a fehér tiszta szín, és meglátszik rajta minden folt, szóval mindig tisztának kell lenniük. :) Meg gondolom tisztítani is sokkal könnyebb mert elkerülhetetlen, hogy gyantás, kencés/festékes legyen...
2013. okt. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ó köszönöm a válaszokat már értem :)
2013. okt. 26. 23:59
 6/7 anonim ***** válasza:

A fodrászoknál azért is jó mert esetleg meglátszana rajta ha az egyik vendég jóvoltából előkerülne egy tetü?

Amúgy csak engem idegesít, hogy nem szedik ki a hajat a hajkefékből és egy csomó idegen ember hajszála ott marad és engem azzal fésülnek meg?? Vagy ez csak itt a mi környékünkön van így??

2013. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az én fodrászom ügyes ilyenre.köszi a te válaszodat is:)
2013. okt. 31. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!