Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kell szódabikarbónával...

Hogy kell szódabikarbónával fogat mosni?

Figyelt kérdés
Sokan mondták már, hogy attól pár árnyalattal fehérebb lesz a fog. De nem tudom elképzelni mégis, hogy kel avval a pezsgős valamivel fogat mosni.. Valaki, tapasztalat?
2009. nov. 13. 18:21
 1/5 Plaga ***** válasza:
Hát én simán úgy mosnék, hogy rászórom a fogkefére. De figyelem! Ne használj túl sokat, mert akkor már marja a fogzománcot, ami pedig nem jó. Amúgy tényleg fehérebb lesz, de nem azonnal asszem
2009. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy keveset rakol a fogkefédre,és ugyanúgy,mint a fogkrémmel fogat mosol.Utána ajánlatos meleg vizzel kiöblíteni a szádat,és egy kis fogkrémmel is FINOMAN megmosni a fogam.Én egy héten egyszer így mosom,fehérebb lesz.

Sok sikert!

2009. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogkrémre szoktam szórni egy picit és az eredmény egyébként azonnal látható de ne vidd túlzásba mert nem tesz jót töményen a fogzománcnak. Kíváncsi vagyok neked mennyire válik be!?
2009. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
citromlével kell egy picit elkeverni úgy hogy "fogkrémállagú" legyen. 10percig kell mosni vele utána legalább egy órán keresztül sem inni sem enni nem ajánlatos. én ezt olvastam vmikor régebben. de az időkorlátokat nem szoktam betartani:D 2-3hetente meg is csinálom fehérít valamennyit. de ne csináld gyakran mert tényleg károsítja a fogzománcot..
2009. nov. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én még gondolkodok ezen, mert nagyon sokan mondják, hogy nagyon káros a fogakra és nekem alapból is elég gyengék.. Nem tudom, hogy mernem kéne. Régen fehérítős fogrémmel mostam fogat naponta 2x és az eléggé gallyra tette, szóval most ilyen gyógynövényes izével mosok fogat, de attól meg kb. sárgul.. Szóval nagyon ingadozok, hogy mit csináljak..
2009. nov. 15. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!