Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért "tucatoznak" le mindenkit?

Miért "tucatoznak" le mindenkit?

Figyelt kérdés
Most komolyan emberek, ti milyenek vagytok? :DD Annyi helyen olvasom, mikor fent van egy divatos csaj képe, hogy mindenki beszól, hogy tucat... Ahol meg nem úgy öltözött csaj van arra meg mondják, hogy így úgy igénytelen... Mert ti hol vásároltok, hogy így beszóltok másoknak? Külön tervező szab nektek ruhát, vagy mire ekkora a szátok? :DD

2013. okt. 27. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
én szép vagyok és nem tucat, de nem is pakolok fel gyakorira magamról képeket.
2013. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem érted a tucat szó jelentését... azért mondják a legtöbb emberre hogy tucat, mert a tucat azt jelenti hogy a legtöbb emberhez hasonló, nincs benne semmi különleges. az igénytelenség és a tucat-ság között azért van még néhány dolog. és nem nincs külön tervezőm, sem sylist-om, viszont cserébe van stílusom, és nem veszek fel "trottyos" nadrágot, mert egyrészt nem tetszik, másrészt ha tetszene se venném fel, mert ha lemegyek a boltig 5 lány jön szembe ugyanilyen nadrágban. szoktam én is piacon, kínaiban vásárolni, ott is vannak szép darabok, de próbálok mindig különlegeset vásárolni és persze olyat ami jól áll nekem. remélem kimerítő választ kaptál.:)
2013. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok, örültünk, hogy az önképed ilyen makulátlan. :D
2013. okt. 27. 23:46
 4/6 anonim ***** válasza:

én ezzel úgy vagyok h nem a ruhákkal meg a hű de egyedi megjelenéssel akarok kitűnni:)

egy edzett test egy sima farmer-póló kombóban is feltűnő "jelenség".

mióta kondizom, lassan 1,5 éve.. azóta nincs mit kompenzálnom ruhákkal:)

2013. okt. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanott vásárolok, ahol bárki más. Viszont ügyelek arra, hogy a legújabb divat szerint készült cuccokat, ami 3-ból 2 nő visel nagy ívben elkerüljem.


Persze követem a divatot egy bizonyos szinten, de nem aggatom magamra a legújabb dolgok mindegyikét egyszerre, mert nekem az nagyon gagyinak tűnik.

2013. okt. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne hisztizz kérdező, te nem szoktál nyitott szemmel járni utcán? vagy facebookon nem veszed észre hogy a lányok 60%-a ugyanolyan és alig lehet igazi egyéniségeket látni, vagy olyat aki nem megy a többi után a hipsteres szemüveggel, a grimaszolással, a pózolással és társaival? fogadd el, hogy a divat az a tucatsággal jár együtt, ha követsz 100 ezer ember mellett valamit, akkor ne lepődj meg azon ha letucatoznak.
2013. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!