Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a menő mostanság?

Mi a menő mostanság?

Figyelt kérdés
Azt tudjuk, hogy az emósok ideje lejárt lemez, meg a Tokio Hotel is.
2008. júl. 7. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha magad vagy, a saját egyéniséged adod, mind megjelenésedben mind a stílusodban. :) Tuti kiemelkedsz a szürke egerek közül! ;)
2008. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
most a picsák menöznek nagyon...páwa meg minden... én rosszul vagyok ettöl :D
2008. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még most is mindenhol az emokat látom, de a visual kei is halad előre, az egy japás stílus, viszont az anime csatornáknak köszönhetően szerintem hamarosan ez is menő lesz. Igaz, sokkal érdekesebb mint az emo, a fiúk meg sokkal nőiesebbek... előbb vagy utóbb ez is divat lesz, én fogadni mernék. Egy bizonyos magyar közösségi oldalon már most is sok ilyen visual kei-est lehet látni.
2008. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
az bizti, h áldoz lefele az emó csillaga, szerintem is a visual kei lesz az új trend... háát egy fokkal jobb.
2008. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem A Scene nagyon menő most de már ez is kezd kimenni a divatból.Tutkó hogy a hippiség lesz a divat hiszen a rádiókba is egyre több hippi dalt játszanak meg a peace...
2008. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg a retro a "menő". a 80-as évek meg hasonlók.
2008. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
a nagymagyarországos cuccok is menők, meg árpádsávos dolgok... komolyan, ez már szinte divat. kár, hogy nem népviselet, az sokkal egyedibb lenne.
2008. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem a nőisesedés a divat, főleg a fiúk körében... fülbevaló, smink, puszi, rószaszín cuccok, cson és bőr az egész gyerek.... ami sztem elég gáz..:S
2008. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én emo vagyok megmondom őszintén,és ez nem csak egy divat!...akit zavar nem érdekel.Szal sztem is a visual kei lesz az új divat,és én is bírom :D
2009. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A félszem..az óriási divat lett 2010-ben..-.-
2010. jún. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!