Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet boltokban ingyenes...

Ezvagyokén :) kérdése:

Hogy lehet boltokban ingyenes termékmintát kérni?

Figyelt kérdés
Illetve melyik boltba,hogyan stb.
2013. okt. 29. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretnek kerni egy termekmintat (pl) BB Garnier akapozobol!
2013. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni, van-e vmiből termékmintájuk.
2013. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

Ilyen nincsen -.-


Nem fogják felbontani neked egy terméket és ingyen adni, mert neked ingyen vankedved használni -.-

2013. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne lenne? Ahogy újságokban is szoktak lenni termékminták, úgy igen sokszor az üzletekben is. Nem drogériában, de én is dolgoztam olyan helyen, ahol adtunk termékmintát. Odamész az eladóhoz, és érdeklődsz, hogy van-e xyból termékminta. Ennyi a trükk. Illetve én vásárlásánál is adtam valamit ajándékba. Viszont az üzletnek ezek is pénzbe kerülnek általában, így nem fogják valószínű odaadni neked a teljes skálát, csak azt, ami iránt érdeklődsz.
2013. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elnézést, van termékminta ebből vagy abból(a dolog nevét mondd az "ebből vagy abból" helyett)? Kérhetnék egyet?
2018. ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!