Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tegnap befestettem a hajam és...

Tegnap befestettem a hajam és nagyon sötét barna lett és nemáll jól a fehér bőrömhöz tnap óta sírok. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 09:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Várd meg míg lenő, vagy fesd át más színre.
2009. nov. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi-.-ˇˇ ha ujra befestetem kihullik az összes
2009. nov. 14. 10:03
 3/14 anonim ***** válasza:

Ezt ki mondta?!

Én is jártam már úgy, hogy nem olyanra festette a hajam a fodrász amilyet szerettem volna. Másnap befestettem, és az ÖSSZES hajam megvan. Annyi, hogy vitaminos hajbalzsammal majd mosd át, és esetleg tegyél rá pakolást. És a hajvasalót került pár napig.

2009. nov. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Én is jártam már így, elmentem a fodrászhoz, aki blansírozta - azt hiszem így hívják. Leszedte a mesterséges pigmenteket a hajról. Kímélő módszer. Utána egy-két árnyalattal világosabbra festette. Blansírozás után kanárisárga volt szinte a hajam, ettől nem kell megijedni, mert erre jön rá a következő festés. :)

Ne bőgj, hívd fel a fodrászodat, de semmiképpen se kísérletezz otthon a világosítással, akkor tényleg kihullhat a hajad.

2009. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

jézus...dehogy hullik ki ha újra befested xDD

folytasd a bőgést. az hasznos. tegnap óta mennyit segített?

2009. nov. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem hullik ki, max nem fogja be a világosabb festék....Amúgy meg mosod és kopni fog...Én is elég sötét színt választottam, már majdnem feketét és elég világos a bőröm de kb. 3mosás után beállt egy szép vöröses barnára és nagyon tetszik....
2009. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
korpásodás elleni samponnal mossd gyakran! nagyon sokat koptat rajta!
2009. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Menj el szoliba, akkor nem leszel sápadt a hajadhoz, és egy szolitól még nem lesz semmi bajod, annak ellenére hogy én se járnék soha.
2009. nov. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Menj el egy fodrászhoz.
2009. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Nekem tök fehér bőröm van, és iszonyú sötét barna hajam.

Egyrészt a szoli ötlet nem rossz.


De szerintem tekintsd ezt egy új korszaknak:


Menj el a DM-be, vegyél egy kékesszürke, vagy sötétbarna, vagy izgi zöld szemhéjpúdert (még jobb, ha enyhén csillámos), egy Maybelline XXL Intense Dúsító és hosszabbító vízálló szempillaspirált, vagy egy XXL Intense Dúsító és hosszabbító szempillaspirált, egy olcsó pirosítót (fahéjas, barack vagy rózsaszínes - a szemhéjpúdertől is függ), és egy természetes színű (eper, barack, stb.) szájfényt.


Ha nem fekete vagy sötétbarna a szemöldököd, akkor egy sötétbarna ceruzát is, és fesd be vele, vagy menj el kozmecicushoz, és festesd be. A szempilládat is befestetheted vele.


Csinálj frizurát a hajadból, vagy bontsd ki, vegyél fel egy markáns színű (bordó, piros, sötétbarna, sötétzöld, grafit szürke, fekete, vagy pont fehér blúzt, vagy fölsőt (a fekete és a vajszínű sokakat sápaszt), egy dögös szoknyát, vagy nadrágot, egy szexi cipőt, lehetőleg magas sarkút, vagy csizmát esetleg...


...és legyél NŐ! :)


Próbáld ki, ez a fajta nő bejön-e. Ha igen, jó. :) Ha nem, mire rájössz, már fakult is a hajad a pár mosástól. :D


Ilyesmire gondolok:



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2009. nov. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!