Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A suliban állandóan piszkálna...

Luca^^ kérdése:

A suliban állandóan piszkálna a súlyom miatt. Ti mit gondoltok rólam, ha? .

Figyelt kérdés

156 centi magas vagyok,

53 kiló,

82 centi "mell"-nél,

70 centi deréknál,

85 centi csípőnél


Anyum szerint homokóra alakom van, csak nem annyira rajzolódik ki. Ti mit gondoltok? 12/L



2013. nov. 3. 09:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah és ez betegség miatt van, mert olyan gyógyszert adtak aminek étvágynövelő a mellékhatása, de ezt ők nem fogják fel..
2013. nov. 3. 09:40
 2/8 anonim ***** válasza:
azt hogy később nőni fogsz és a súlyod is csökken és jól fogsz kinézni :)
2013. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyelj,most sem vagy kövér.Most fogsz nőni még,valószínű csinos,nőies alakod lesz.Tényleg homokóra alakod van.Lányok piszkálnak?Lehet,hogy irigyek.Nekem is volt olyan osztálytársnőm aki már 12 évesen is 170 cm volt,B-s melle volt,szóval nőies.A vékonyabb,"fejletlenebb"lányok meg piszkálták folyamatosan.Ha zavar a súlyod,menj valamit tánconli,sportolni.:D
2013. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

"Jah és ez betegség miatt van, mert olyan gyógyszert adtak aminek étvágynövelő a mellékhatása, de ezt ők nem fogják fel.."


Na EZ AZ, amit sürgősen ki kellene verned a fejedből, mivel ilyen hozzáállással lehet a legkönnyebben elhízni!


NEM a gyógyszer miatt vagy annyi, amennyi!

Csak az étvágyadat növeli, de az már rajtad áll, hogy engedsz-e ennek a vágynak vagy sem! Ha nem ennél többet, nem híznál el!


Persze a jelenlegi súlyod még egyáltalán nem kóros, de azért a korodat tekintve kicsit azért sok.


Sportolnod kellene és az étvágyadat kizárólag egészséges ételekkel csillapítanod.


Anyukádtól egyébként kedves, de nincs homokóraalkatod. Még nincs, de még lehet. Azért vagy egyben, mert még gyerek vagy.

(egy homokóra alkatúnak nagyobb a különbség a mell és a derék között)

2013. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
10:42 és 10:50: már a betegségem óta harmad éve táncolok, és így sikerül mindig 1-2 évig megtartanom a súlyomat, de azért 1-2 év után már felszalad rám egy 3-4 kiló. :)
2013. nov. 3. 14:52
 6/8 A kérdező kommentje:
10:3 köszönöm :)
2013. nov. 3. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:
normális a súlyod
2013. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8%
Én meg 152 cm és 60 kilo.. De nálunk az családi örökség anyukám généből.. Na meg azt is vinnem kell tovább h joval nagyobb a mellem is.. Szoval tudom milyen rossz.:( De egyébként te nem vagy kövér..
2013. nov. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!