Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen módszerek vannak a...

Bratilla kérdése:

Milyen módszerek vannak a szemöldök sötétítésére?

Figyelt kérdés
A szemöldököm túl semmitmondó, vékony és világosabb, mint a sötétbarna hajam. Vannak házi módszerek, amikkel sötétíthetem?
2013. nov. 3. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen szemöldökkel rendelkezem ,csak az enyém még ritkás is... Ezt szeretném majd kipróbálni: [link]

Házilag nem ajánlom (és a szakemberek sem) a szemöldök festését, ezt inkább bízd kozmetikusra :)

Sok sikert!

2013. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jajj nekem is ugyanez,mintha nem is lenne,pedig sötétbarna szemöldököm van,csak nagyon ritkás. Kenegetem ricinusolajjal,Alverde szérummal de semmi,valószínű genetika.

Ha valahova megyek muszáj kihúznom hogy látszódjon,már úgy idegesít. Elmentem kozmihoz vele,befestette,de olyan műre hogy messziről virított a csík a fejemen. Az egyedüli megoldás szerintem a tetoválás lenne,de az is olyan mű,pláne amikor teljesen ki van szedve,brr...

Holnap elmegyek a boltba szemöldökfestékért,itthon kikotyvasztok valamit,hátha jó fog kisülni belőle.

Van a boltban egy Swiss O-par nevezetű szemöldökfesték,kis dobozkában minden benne van,olvass utána a neten,próbáld ki,ha nem válik be nem vesztesz vele sokat,én holnap fogom kipróbálni,ha nem lesz jó akkor feladom. Sajnos nem tudok mást mondani. Próbáld ki a ricinusolajat hátha dúsítja,meg vannak különböző szemöldök szempilla szérumok az Alverdétől,aszem az Artdeco-nál is.

Remélem tudtam segíteni :)

2013. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!