Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan, aki epilálja a...

Van olyan, aki epilálja a fanszőrzetét? Hogy bírjátok ki?

Figyelt kérdés

Általában epilálni szoktam magam minden területen (hónalj, láb, kar, stb...) de intim területen egyszer próbálkoztam és már fél perc után megőrültem annyira fájt, így ott borotválkozni szoktam. Viszont már úgy megerősödött a szőr, hogy tök gáz, kb mindennap borotválkozhatok amikor a párom itthon van, mert tiszta borosta, meg látszanak a fekete pontok... Egyszer voltam gyantáztatni, de arra meg várni kell, meg bejelentkezni, magamnak nem tudom megcsinálni, meg drága is:/

Vki tud vmi módszert, hogy-hogy lehetne túlélni epilátorral? Vagy ez esélytelen?



2013. nov. 5. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem a helyzetet, én egyenlőre még a borotvával küzdök. Az epilálást nincs ember aki kibírná, de próbálkozhatsz hideggyanta csíkokkal az csak egy pillanatig fáj.
2013. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a bikinivonalamat epilálom, de az is fáj... :S
2013. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én a múltkor rávettem magam és leepiláltam az egészet, nem egyszerre, kb 1 héten át mindig csináltam egy kicsi részt, fölülről indulva, apránként. Nem volt fájdalommentes, de szerintem megérte :)
2013. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ez egy jó kérdés, de szerintem ha 2-3 alkalommal valahogy kibírnánk ott az epilálást, utána már tűrhető lenne :D
2013. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én be szoktam venni egy erős fájdalomcsillapítót előtte kb fél órával

36F

2013. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! egy tetoválást túléltem már "ott" de erre nem tudom rávenni magam... majd megpróbálom én is ilyen apránként :D
2013. nov. 12. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!