Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy teljesen natúr lányból...

Egy teljesen natúr lányból hogyan csinálnátok jó nőt?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és egy komolyabb betegségből sikerült úgy ahogy felépülnöm. Szeretnék most végre igazi nő lenni:) Hogyan kezdjek neki? Az arcom szép és a testalkatom is. Nagyon irigylem a fiatal lányokat, akik tök jól fel tudnak öltözni,szép a hajuk, a sminkjük. Én nem tudtam ezeket kitapasztalni. Szeretném ha lenne valami stílusom, nőies, de vagány. Hol vásároljak ruhákat és miket kellene beszereznem? A hajam sose volt festve, hosszú barna és egyenes. Szerintetek befessem? Milyenre? Zöldeskék szemem van és fehér bőröm. Hol tanulhatnám meg hogyan kell sminkelni? Csak egy egyszerűbb sminket utcára és buliba, de azt tényleg profin. Meg minden egyéb ötletnek örülnék. Igazából nem is tudtam hogyan kérdezzek itt rá a dolgokra, mert minden érdekel, szóval ami eszetekbe jut azt mondhatjátok. Sajnos nekem nincsenek barátnőim, azért kérek itt tanácsot.

Nagyon köszönöm annak, aki segít!:)



2013. nov. 5. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Youtube-on vannak fent sminkes videók.

http://www.youtube.com/results?search_query=makeup+tutorial&.. magyarokat is találsz

2013. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem kezdetnek nézegess divatblogokat, hogy legyen fogalmad arról, mi az a stílus, ami tetszik neked. Hiába mondjuk most neked, hogy ilyen meg olyan cuccot vegyél, lehet, hogy neked nem tetszik, vagy nem áll jól, vagy nem érzed benne jól magad.

Nézegess divatoldalakat, és jegyezd meg, vagy írd össze, mik azok, amik tetszenek. Menj el vásárolni, azkhoz hasonló ruhákat próbálgass, jól érzed-e benne magad, hogy áll, mennyire tudod kihasználni, stb. Aztán ha minden klappol, vedd meg.

Youtube-on rengeteg sminkes videó van fent, ha tudsz angolul, akkor elég profi sztársminkesektől is nézhetsz videókat, a legtöbbet könnyen elkészítheted te is magadnak. figyelj arra, hogy a videóban kinek miket tanácsolnak, illetve majd látod, melyik tetszik magadon.

Hétköznapra amúgy bőven elég egy korrektor, ha szép bőröd van, még lehet, az sem kell. Kis pirosító, vagy bronzosító, meg szempillaspirál szemceruzával vagy valami barnás szemhéjpúderrel. Nagyon alap dolgokból nagyon jó sminkeket lehet kihozni.

Gratulálok a gyógyuláshoz, és hajrá! :)

2013. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is blogokat ajánlok,nézegess képeket,vagy az "utcai lányok"-ból is meríthetsz ihletet.Nagy részük plázában vásárol.Tehát,bemész egy pl.:Tally Weijl-be.És vegyél egy jó parfümöt.:D
2013. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nézd meg yotube-on a my snoop story
2013. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én haj ügyben bármiben szívesen segítek neked. csak egy képet kérek :)
2013. nov. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia:) Én is elég nőies vagyok, szóval ebben tudok segíteni:) Szerintem kezdd azzal, hogy elmész egy jó fodrászhoz és csináltass egy csajos frizurát ami jól áll:) Ruhákból próbáld meg kitapasztalni, hogy mi áll jól és azt emeld ki, ami a legjobb, szóval ha jó a testalkatod, akkor bátran vegyél szexi ruhákat, amik egyben elegánsak is.. sokszor azt hiszik, hogy ami szexi, az közönséges..ez nem igaz, nem az a szexi, amikor a ruhának nevezett anyag, semmit sem takar, hanem amikor a ruha kiemeli a nőies testalkatot:) Menj be egy plázába, (pl:WestEnd, Aréna Pláza..) és próbálgass, nézd meg, hogy szerinted mi áll jól és mi nem, kérd mésok segítségét, az eladók is tudnak segíteni, ha megmondod, hogy nőies darabokat keresel:) De mindenek előtt a lényeg, hogy te jól érezd jól magad és lásd magad szépnek, csak ekkor lesz kisugárzásod:) A nő legnagyobb fegyvere a jó kisugárzás, nincs annál vonzóbb:) Menj be minél több boltba (pl:Mayo Chix, Amnesia, Berska..) A smink terén meg szerintem, ha megteheted menj el egy ilyen kisebb, alap tanfolyamra,(nézz utána a neten) nem olyan drágák és állítólag jól megtanítanak sminkelni, ahogy neked áll jól:) Jó, ha elmész egy parfümériába(pl:Douglas) válassz egy nőies, édes illatot:))


Remélem tudtam segíteni:) Sok sikert!:) Ha van kedved írd le mi volt, kíváncsi vagyok:) Drukkolok neked, puszi :)

2013. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!