Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ha lenne egy szabad...

Anyukák! Ha lenne egy szabad napotok teljesen egyedül, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 21:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Aludnék:-)

Két évesem és egy 7 hónaposom van.

2012. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Időjárás függő is, de vagy kertészkednék és elmennék futni, vagy varrnék, hímeznék. De ha a barátnőm vagy a tesóim ráérnének, akkor velük csavarognék egyet.

Tetszik a kérdés :D

2012. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

aludnéééék, aztán beraknék zenét, fürdenék, majd szexelnék egy hatalmasat és hangosat a férjemmel:)

utána elmennék vmit sportolni, este még egy mozi + kajarendelés.

hűűűű dejó lenne :)))

még egy hátmasszázs is jó lenne, ha beleférne :)

2012. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
olvasnék végre jó sokat, aludnék, esetleg elugranék egy jó masszázsra, fodrászhoz, kozmetikába.
2012. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

-Aludnék 11 óráig

-utána ennék valamit

-Sétálnék egyet

-Zenét hallgatnék

- Megnéznék 2-3 filmet a moziban vagy otthon

-1 óra hosszáig fürdenék

aludnék reggelig

Üdv:

2 gyerekes anyuka

2012. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül vagy barátnővel elmennék vásárolni magamnak, étteremben kajálás, cukrászda, majd mozi este, utánna pedig disco:)

Nyáron a férjem itthon maradt a lányunkkal, én pedig elmentem péntek szombat vasárnapra barátnőmmel Siófokra. Nagyon szuper volt, egész nap strand, napozás, este buli. Nem kellett főzni mosni takarítani pelenkázni etetni...

Idén nyáron is szeretnék egy ilyen szabad hétvégét:)

2012. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%

Uhúúú de jó kérdés, 3 gyerekem van 5 éves a legnagyobb 6 hós a legkisebb nagyszülők, segítség semmi, gondolható mikor volt utoljára akár csak pár órám egyedül:))

Így most jól belegondolva futnék szabadtéren egy jót vmikor kora reggel, aztán zuhanyoznék egyedül amíg akarok aztán vásárolgatnék csak magamnak, ebédelnék valami finomat amit NEM ÉN kell megfőzzek:))) majd délután mozi, este vacsi és összebújás a férjemmel ahol és amikor szeretnénk váó de jó is lenne:))

Jó kérdés volt, köszi:)

2012. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
3 kisgyerek és 0 segítség mellett: aludnék, szex, alvás, szex.....
2012. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokáig aludnék, az ágyban innám a habos kávét.

Olvasnék, a régi kedvenc számítógépes játékaimmal nyomulnék, nagytatarozást csinálnék magamon, amolyan ráérősen és anélkül, hogy folyton fülelnem kellene vagy leragadna a szemem.

Vagy egész egyszerűen ágyban maradnék és élvezném, hogy nem csinálok semmit! :D

2012. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Hú hát jó ezt elgondolni....

Én elmennék egy fürdőbe, úsznék, szaunáznék, ha napos idő lenne napoznék, étteremben kajálnék, beiktatnék egy fodrászkodást,kozmetikát is, egy kis vásárolgatást....

Kedves előttem író, nagyon irigyellek, hogy 3 napra el tudsz menni kikapcsolódni, nálunk ez lehetetlen lenne!

2012. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!