Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik nevet adjam ezek közül...

Melyik nevet adjam ezek közül a divatblogomnak? (lent)

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy elég hosszú a lista.. :)) Én terveztem őket, szóval ne nevessetek ki kérlek.


1. Litas and Looks (litas-loliták, a porcelánbabára gondolok nem a másikra...:D)


2. Wonder-fall


3. Blonde or nothing (szőke vagyok, vagyis smudge)


4. Sugar and Spike (ez az ellentétek miatt, nagyon jellemez engem)


5. Vogue or Velvet


6. Platform dreams (nem a cipőre, hanem a 'magasra' értem)


7. Comme and glam


8. Cat and leather


9. Cookie palette


1O. Blonde threads


11. Cats and cookies


Azért nem adok neki magyar nevet, mert nem Magyarországon lakom is nem ezen a nyelven szeretnék írni. :)


Köszi a válaszokat és véleményeket előre is!


2013. nov. 6. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a cookie paletta nagyon tetszik.:)
2013. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Blonde or Nothing :) tök jól hangzik


www.blondeornothing.com


csak ne válts akkor hajszínt :D mert úgy értelmét veszti

2013. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3
2013. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oh, nem gondoltam volna, hogy ilyen sok a lehetőség.

Nekem a "Vouge or Velvet" tetszik a legjobban. Ha masszívan a divattal akarsz foglalkozni, szerintem ez a legjobb.

Ha viszont egy kicsit személyesebbnek szánod és sokkal inkább a saját egyéni stílusodat, ötleteidet akarod bemutatni az aktuális trendek helyett, akkor a már előttem is írt "Blonde or nothing" is hangzatos név.

2013. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem is a blonde or nothing tetszik jelenleg a legjobban, csak sajnos a blonde foglalt, blond or nothing nem.. így jó lenne? plusz még van a heels & cat eyes (vagy cat eyes & heels, ahogy hangzatosabb). ez a kettő között vacillálok most..szerinted? nagyon köszönöm a válaszodat!
2013. nov. 13. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!