Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol adjam el nem használt ruháim?

Hol adjam el nem használt ruháim?

Figyelt kérdés

Sok ruhám,cipőm,kabátom van amit nem használok már,vagy nem is volt még rajtam,és nagyon jó állapotban vannak.Minnél hamarabb elszeretném őket adni.Bizományiknál,turiknál már próbálkoztam,azt mondták,hogy nem veszik be.Maradt a net.Teszvesz-re vagy Vaterá-ra tegyem fel őket?Melyik a kevésbé bonyolult,és költségmentes?

16/L


2010. ápr. 26. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Vatera az inkább számlás, a teszvesz az lazább, és a vatera az ismertebb és több ember van ott fent..és ott próbálkoznék.Ha nincs számlád kérd meg anyukádat h arra küldjék.
2010. ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Inkább TeszVesz-re rakd. Én is ott vagyok (14/L), és ott jó. Az Unicredit bankban mostingyenesen nyithatsz diákszámlát, és a havi vezetés csak 99 Ft. Minden máshol 500-körül hallottam. [link]
2010. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!