Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hülyén szedtem ki a szemöldökö...

Hülyén szedtem ki a szemöldököm. Mennyi idő mire visszanő?

Figyelt kérdés
2 éve szedem a szemöldököm, eddig mindig jó volt, gondoltam megnézem hogy állna ha kicsit vékonyabbra szedném, de nagyon elcsesztem.. mennyi idő mire visszanő? (kb. 20 szálról van szó összesen)
2013. nov. 11. 15:35
 1/2 Manó *-* válasza:
Én azt tudom ajánlani, hogy esténként kend be ricinus olajjal.(gyógyszertárakban lehet kapni, maximum 200 ft) Hagyd rajta egész éjjel, és reggel mosd le! Ez segít, hogy szebb legyen a szemöldököd, gyorsabban is nő!:)
2013. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vegyél egy szemöldökceruzát, és alakítsd ki vele a vonalát. Ne vegyél túl sötétet.

Azzal szinte bármilyen hibát ki lehet javítani!

Ráadásul úgy könnyebb úgy szedni, hogy véletlenül se szedj ki a visszanövőben lévő szálakat arról a területről.

2013. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!