Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek, hogy a...

Ti is észrevettétek, hogy a bizsukat amiket különböző üzletekben árulnak horribilis összegekért kínálják, miközben a netről pár száz forintért beszerezhetőek?

Figyelt kérdés
ti is inkább netről rendeltek?én nagyon kiakadtam,mert akartam venni egy aranyozott karkötőt megnéztem az árát és nem hittem a szememnek 4000Ft körül volt,miközben emlékeztem,hogy a neten 400Ft!!! mondtam is anyának,hogy én többet nem veszek semmit ilyen helyeken.és abban is biztos vagyok,hogy a bolti bizsuk is kb ugyanonnan származnak mint a neten kínáltak...felháborító!! szerintem eljutunk oda ,hogy senki nem fog üzletekben vásárolni majd...már a kontaktlencsémet se veszem üzletben,ugyanaz 10000Ft boltban,neten 5000Ft...
2013. nov. 11. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is észrevettem. Biztos benne van az is, hogy a boltnak ha pl plázában van kell fizetni a helyért és erre a pénzt ugye az árukból nyerik. Megkérdezhetem, hogy hol szoktál ékszert rendelni?
2013. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
persze.én már e-bayről rendelem minden ékszerem, táskám, mobiltokot/fóliát, stb. és szépen meg is élek belőle, ha tovább adom haszonnal,de még mindig olcsóbban, mint bármilyen üzletbern.
2013. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen.Meska.hu vagy bizsoutlet.hu-n jók vannak,jó áron.Plázában szar,szar áron.
2013. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én is ebayről szoktam rendelni, ott lehet találni pár 100Ft-ért is olyan dolgokat amik a boltban bőven 3000 Ft felett vannak..

csak olyan ideges vagyok,hogy régen megvettem őket :@ rengeteg pénzt kidobtam...

2013. nov. 11. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
a bizsuoutlet szörnyen drága...
2013. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Meskán az 500 ft-os kínából rendelt nyakláncot adják el 4000 ft-ért, mert kézműves cuccként hirdetik attól az egy szem szaros gyöngytől amit ők maguk tesznek a készen érkezett ékszerre.
2013. nov. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
a meska és a bizsuoutlet tényleg drága... ráadásul ha meskán fel akarsz tölteni valamit eladni, akkor azért is kell fizetni:( én most ebayről fogok rendelni, kíváncsi vagyok:D
2013. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát igen csak annyi hátránya van,hogy kb egy hónap mire megérkezik az adott áru,de én inkább várok egy hónapot türelmesen mintsem,hogy kifizessek 10szeres árat..

annyit még hogy én a nike termékeket is netről rendelem, mert tényleg ugyanazt megtalálom itt,amit a boltban többszörös áron.és a nike üzletekben lévő termékek is made in china szóval mindegy .pontosan ugyanaddig tart a boltban vásárolt mint a netről vásárolt.

2013. nov. 12. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!