Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a Dm-ben megszólnak amiért...

Ha a Dm-ben megszólnak amiért a kupakba fújva kipróbálom a dezodorokat (spray), akkor mégis hogy vásároljam meg?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 13:19
 1/10 Lipton. válasza:
13%

Fújd a ruhádra :)

Ha meg megszólnak érte, akkor bekaphatják :D

2013. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek olyan terméket venni, amit más előttem használt.

A dezodort is úgy veszem meg, hogy nem fújom ki, hanem semleges illatot választok, mert a parfümmel keveredve elég gáz.

2013. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Gondolj bele, ha mindenki így csinálná, mikor megvennéd a dezodort a fele lenne benne mert a többit belefújkálták a kupakba, pedig kifizetnéd ki érte a teljes árat. A boltban sem haraphatsz bele a zsömlébe vagy bonthatod ki a csokit, hogy megkóstold finom-e, mégis megveszed (vagy nem szoktál élelmiszert vásárolni?). Ha van teszter, lehet próbálgatni, de különben az áru értékét rontod.

Vedd meg, amelyik tetszik, azt hogy mennyire hatásos, úgyse tudod megnézni a boltban, az illata meg csak nem olyan erős, hogy ha nem is tetszik, ne tudd elviselni (vagy válassz illatmenteset, akkor nincs ilyen gond). Vagy csak olyat vegyél, amit már használtál, vagy másnál megszagoltad, kaptál termékmintát, stb.

2013. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem az izzadásgátló hatását akarom az üzletben kipróbálni. Utolsó válaszoló, nem hiszem, hogy te sosem próbáltad volna ki a boltban.
2013. nov. 13. 17:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, miért nem lehet tesztert kirakni abból is... Ha újat próbálok ki akkor énis főjok a kupakba, de egyébként azt szoktam, hogy ha kérek valakitől, és tetszik az illata, akkor olyat veszek én is.
2013. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Valóban tehetnének ki tesztert, viszont annak is eltörném a kezét, aki belenyúlkál a termékekbe, meg kifújkálja.

Egyébként nem nagy tudomány, a piacon kb nincs olyan dezodor, amiből nincs stiftes és golyós változat is. Kiválasztom a golyósat, azon általában nincs extra védőkupak és érződik az illata is, megszagolom, az illat sokban nem térhet el a stiftes és fújós változatnál sem.

2013. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Én a Tescoban jól befújtam magam nyáron mikor megizzadtam :D Bocsássatok meg.


Amúgy én pont ezért veszek leghátulról kis spray-t :) Vagy megnézem benyomták-e már.

2013. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szintén megnézem a golyós vagy egyéb nem kell kinyomni, belenyúlni, kifújni stb verziójának az illatát ha az tetszik, akkor megveszem a sprayt (bár már leszoktam róla, irritálja a bőröm), ha nem tetszik akkor meg elhasználom otthonra, ott senkit se érdekel, hogy milyen szagom van de én jobban érzem magam ha legalább nem büdös vagyok.
2013. nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oké, kipróbálod a dezodort, és azt is veszed meg, amiből te már fújtál? Persze hogy nem... Más meg vegye meg azt, amiből már valaki kifújkodta a felét? Fizessen teljes árat egy olyan terméknek, aminek a fele hiányzik, ilyenek miatt, mint te? A leírás és a kép alapján kitalálhatod, milyen illata van. Plusz írták már, hogy a spray változatnak van általában golyósa is, azt meg tudod szagolni úgy, hogy leveszed a kupakját. És nem rongálod a termék értékét, hoppá!
2016. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pont l#sz@r0m, hogy ki veszi meg úgy, hogy hiányzik belőle. Én ezért nyúlok be mindig leghátra. Ha valamiért elkérnek 3-4.000ft akkor egy tesztert igazán kitehetnének. Szóltak már rám boltban, hogy ne fújkáljam hanem vegyem meg, utána meg az első kukába k-rt@m a ki 3.000ft-ot mert olyan büdös volt és olyan messze állt a stílusomtól. Az rendben van, hogy az ételt sem kóstolod meg de ennyi erővel akkor a ruhát se próbáld fel.
2019. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!