Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én miért nem lehetek ilyen?

Én miért nem lehetek ilyen?

Figyelt kérdés
Olyan akarok lenni mint mondjuk Zelei Edina vagy Jade Handkammer....Ők olyan gyönyörűek én meg..pf-.- Nem vagyok olyan ronda de semmi alakom és semmiben nem vagyok jó.Nincs 200 lájkom se több ismerősöm akivel el tudnék menni bárhova :/ MIt tegyek?

2013. nov. 16. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
ezek a szánalmas kislányok még csak nem is szépek úgyhogy nem tudom miért akarnál olyan lenni mint ők
2013. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
ők inkább hülye p*csák,de ha erre hajtasz már jó felé jársz.
2013. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne hasonlítgasd magad hozzájuk! sőt, senkihez, nem éri meg.. ezt a külsőt adta a gép, ebből hozd ki a legjobbat!:) és biztos vagyok benne, hogy Te is egy értékes lány vagy, és 100% hogy tehetséges vagy valamiben!:) az alakodat feljesztheted és kis sporttal, és könyörgöm ne a lájkok száma határozza meg, hogy valaki értékes-e vagy sem.. azt teheted, hogy elfogadod magad így, ahogy vagy, mert ha magaddal nem vagy jóba, akkor hogy várhatod el több embertől, hogy jóba legyen veled?:) tudom, hogy nehéz, de ha segítség kell, írj!:)
2013. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon értelmes lehetsz ha ilyen kis hülye pi*csa akarsz lenni.. :D
2013. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ők miért lennének hü.e pics@k??? Nem is ismeritek őket de ítélkeztek :@@
2013. nov. 17. 12:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

kb. ugyanannyira ismerjük őket,mint te. attól hogy olvasgatsz róluk kérdéseket,meg megnézed a képeiket,videóikat,attól nem ismered őket,mint ahogy mi sem. Ezért csak ez alapján tudunk ítélni. Úgy látszik nekünk más jött le,mint neked.

Ezzel végül is nincs semmi baj,mert minden 2. tini így gondolja,ahogy te is. Ebből is látszik,hogy mennyi eszed van. Amúgy annak az Edinának borzalmas a szemöldöke. És értelmes képei vannak: [link]

A másik csak meg a csücsörítés királynője: [link]

[link]

[link]

Hogy gyönyörűek lennének?? Én erre csak azt mondom,hogy sminkkel mindenki szép,egyáltalán nem kell tőlük elájulni. Hogy jó az alakjuk? Jade,vagy ki,ez a 40 kilójával sokat ér,nincs jó alakja,attól hogy genetikailag vékony,nincs is alakja. Mi van akkor,ha nincs 200 lájkod? Nekem sincs,de engem nem is érdekel. Nem attól leszel valaki,mert sok lájkod van és sok ismerősöd,akiknek a felét amúgy nem is ismered,de csak úgy bejelölöd,mert ez divat.

Nagyon gáz lett a világ,és én is szánalmas vagyok,mert "ismerem" őket,de mivel mindenki róluk beszél,így egyszer nekem is meg kellet néznem,hogy mégis kiktől vannak így el.


Hogy mit tegyél? Nézegesd csak nyugodtan őket tovább,jelölj be még több számos ismeretlen embert,gyűjts lájkokat és sminkeld magad agyon,miközben a tükör előtt állva csücsörítesz és fényképezed magad. Remélem a soraim között az iróniát kihallod.

2013. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Edinának ez a képe google-s jadenek jól áll a csücsörítés ;) Amúgy meg igen nem ismerem őket annyira de ti sem de ti mégis ítélkeztek...Miért???
2013. nov. 20. 16:58
 8/9 Dorina90 válasza:

Phúú b@meg... De fel tudod b aszni az agyam -.-"

Miért, b+ miért ezt a rib ancot kell mindenkinek isteníteni? Sz* rt nem ér a csaj, mert 1. Kvázi ronda. 2. Flegma, bunkó.. 3. ku rva beképzelt

F* szom kivan veletek, akik így kip* csázzák a csajt, mert annyira rohadtul szeretik.

Bújjatok el... De tényleg. miért nem öltétek még meg magatokat? Bújjatok anyátokba, nem kíváncsi rátok senki. :)

2014. jan. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézd, én az Edina évfolyamtársa vagyok, és hááát... nem is tudom. Gyönyörű lány? Alapból egész szép lenne, de szétszolizta magát és most úgy néz ki mint egy doboz Nutella. Rajzolja a szemöldökét, de néha elfelejti, és tiszta Voldemort-nagyúr lesz belőle. Persze a kétméteres műszempilla meg a tonna smink megvan.

Ismerni tényleg nem ismerem személyesen, de azt hallom hogy milyen tahó tud lenni, kihasználja a barátait, olyan paraszt módon tud válaszolni a tanároknak, hogy az elképesztő. Ja, és a fél életét bulikban tölti. Ilyen akarsz lenni? Sok sikert kívánok!

2015. ápr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!