Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy gyorsabban...

Mit tegyek, hogy gyorsabban nőjön a körmöm?

Figyelt kérdés
Sziastok! 15 éves vagyok. Növesztem a körmömet, már nagyon nagy volt és tesi orán letört. Most le kellet reszelnem kicsire az összeset. De amikor nagy volt el volt szineződve a kinőtt köröm és olyan fehér pontok voltak benne. Mit vegyek rá, hogy ne szineződjön el az új köröm és, hogy ne legynek benne fehér foltok. és még egy kérdés, hogy szerintetek három honap alatt tud nőni egy centit?

2013. nov. 17. 11:32
 1/1 anonim válasza:
Nekem két hét alatt nő egy centit. :) fested a körmöd? Mert ha igen, attól is elszineződhet. Én úgy szoktam, hogy egy hét kifestve, egy hét pihentetés. Nekem ez bevált. Velem ugyanez volt! Már nagyon hosszú volt, amikor tesiórán letört. :D
2014. dec. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!