Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » (Elektromos) kézmelegítő...

(Elektromos) kézmelegítő használatáról segítséget kérnék. Leírnátok nekem hogy mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
ma vettem ilyen kézmelegítőt és amikor meghajlítottam azt a fémkorongot benne, akkor melege is lett, de amikor kihűlt és beletettem forró vízbe, ki is hűlt de nem lett olyan puha mint amilyennek kellett volna lennie, ugyan olyan kemény maradt mint kihűléskor, megtudná nekem mondani valaki hogy mit csináljak vele?

#kézmelegítő párna
2013. nov. 21. 17:22
 1/1 nyooko válasza:

Kedves kérdező,


A kézmelegítő kifőzésekor addig kell forralni a kézmelegítőt, míg teljesen folyékonnyá nem alakul a benne lévő folyadék/ vegyület. Addig amíg átlátszó nem lesz.


Ha a kézmelegítőben folyékony lett a vegyület, bizonyosodjon meg hogy teljesen folyékony. Mert ha maradnak benne kis kristályok akkor vissza"fagyhat". ( 1-2 óra múlva. )


Üdv:

Hajni

2013. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!