Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ricinus olajjal kentem a...

Ha ricinus olajjal kentem a szempillám és abbahagyom újra olyan lesz mint régen?

Figyelt kérdés
2 hete használok ricinus olajat a szempillámra, nagyon szép sűrű szempillám lett tőle így abba is hagynám, de félek akkor ugyan olyan lenne mint régen.. valaki nem tudja hogy ez hogy működik?

2013. nov. 25. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hét alatt nem nő ki teljesen egy darab új szempilla sem, szóval valószínűleg ezt csak beképzelted magadnak hogy sűrűbb lett, a ricinusnak pedig nincs szőrnövesztő csodahatása. Sose volt, szóval felesleges ilyesmire használni.
2013. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
2 hét alatt erősödhetnek a szempillák, és a ricinusnak van ilyen hatása. Nyugodtan hagyd abba, és 1-2 hetente egy alkalommal még kend be.
2013. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Saját magam is tapasztaltam a ricinus szőrnövesztő hatását, az első válaszoló csak egy troll, aki még a trollkodáshoz is béna.

Egy idő után olyan lesz mint régen, ha teljesen abbahagyod, de ha elérted a kívánt hatást már nem kell vele kenned olyan sokszor, elég csak hetente és/vagy pár hónap múlva tarthatsz megint egy ilyen kéthetes kúrát.

2013. nov. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!