Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért mondjátok azt,...

Fiúk! Miért mondjátok azt, hogy a teltebb lányok jönnek be (tisztelet a kivételnek) ha utána a vékonyakkal jöttök össze és mindenkinek az kell?

Figyelt kérdés
nem tartom az alakomat egy modellalkatnak(171cm 56kg) és valahogy érzem,hogy ez már nem nagyon jön be nektek...
2013. nov. 25. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:

"Miért mondjátok azt, hogy a teltebb lányok jönnek be "


Én bizti nem mondom. :D

2013. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nehezen tudnám elképzelni, hogy te telt vagy. Valami más oka lehet annak, ha nem akarnak összejönni veled, vagy csak szimplán nem tetszel nekik.
2013. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
171 cm és 56 kg az TÖKÉLETES :o
2013. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem a fiúk nem pont ez alapján válogatnak. ha egy csaj bejön nekik, szerintem nem azt nézik, hogy most 50 vagy 70 kg. ha egy csaj idióta lehet akármilyen jó alakja egy menetnél többre nem sok embernek fog kelleni. de ha duci és szuper jófej, ott szerintem nem azt nézik, hogy úúú de gáz, hogy ilyen..
2013. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
te hol vagy telt? te bőven a vékony kategóriába tartozol ezzel a súly-magasság értékkel...
2013. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
171/56 adatokkal nehezen lehetsz telt.
2013. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen adatokkal te vékony vagy, még a normál testsúlyt sem éred el, nem hogy telt legyél... persze ha mozogni nem szoktál(sport, torna, edzés, akármi rendszeresen) akkor lehet pufi hasad meg löttyedt combod, stb, ez nem túl vonzó valóban.

A fiúk meg nem a súlyt nézik, hanem hogy összességében milyen egy csaj.

2013. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
úristen, hogy lenne már sovány? elmebetegek vagytok.
2013. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de az én értelmezésemben te nagyon sovány vagy, kérdező.

Fel kellene szedned egy 10-est. A te magasságodhoz 64-65 kg körül van az ideális testtömeg.


Az arányosan, nőiesen telt lányokat sokkal szebbnek, természetesebbnek tartom, mint a modellalkatot, és ezt nem csak úgy mondom, hanem a gyakorlatban is így van. :)

Olyan aranyos és szép, amikor egy lánynak van egy kis pocakja, és formásak a combjai, mint pl. nekik:

[link]

[link]


:))

22/f

2013. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!