Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elmentem köldökpiercing-et...

Elmentem köldökpiercing-et csináltatni, és a kozmetikus csak simán átlőtte, és beletett egy sima egyenes-szárú fülbevalót a végével együtt. Azt mondta vastagabb tűvel át kell szúrnom két nap múlva. Ezt ki tudná megcsinálni? (->)

Figyelt kérdés

Aztán mondta, hogy két nap múlva egy vastagabb tűvel kell átszúrni, és orvosi fémet tetetni bele, de ő azt nem tudja megcsinálni.


Ki vállal ilyet? Menjek el vele orvoshoz, vagy egy másik kozmetikushoz? Vagy ha magamnak csinálnám, akkor hogy lehetne megoldani?



2013. nov. 25. 22:15
 1/9 anonim válasza:
100%

Szalonban kellett volna csináltatnod. Ez nem normális amit o csinált, nem is úgy kell.

Szerintem keress fel egy szalont, ott segítenek majd!

2013. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

jó, de ezt így elég olcsón megúsztam, azért választottam ezt a megoldást...


de ha már így van, akkor mihez kezdjek ezután? :/

2013. nov. 25. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Remek, de az a kérdés, mit akarsz: keveset fizetni, és hetekig kínlódni egy esetleges fertőzéssel, rosszabb esetben műtéttel, esetleg kivenni az egészet és hagyni visszaforrni, tehát pénzt költeni a lóf-szra, vagy valamivel többet fizetni, de akkor azzal nem lesz bajod később se.
2013. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy egy elég kisvárosban élek, ahol nincsen nagyon ilyen piercing-es, meg tetoválós sem, szóval semmi ilyesmi nincs. Kozmetikusok vannak, de ők többet nem vállalnak, csak átlövetik, és ennyi.


Felutazni egy nagyobb városba az nekem 1700 forint lenne oda-vissza, meg még maga a piercing, meg a lövetés, meg még a krémek...

2013. nov. 25. 22:56
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Te jó Úristen... Mi a jó életnek lőtte át, ha utána ugyanúgy el kell menned megcsináltatni egy normális helyen? Ennyi erővel egy HENTESHEZ is elmehettél volna... csak ő valszeg kicsit szakszerűbben csinálná... a kozmetikusok NEM piercerek... Ha tetkót akarsz, kihez fogsz menni? A falusi szobafestőhöz? Na mindegy... akármennyire olcsó is volt, akkor is lehúzás volt, gyakorlatilag egy felesleges beavatkozást végzett, aminek csakis negatív eredménye lesz. Ne menj másik kozmetikushoz, az sem ért hozzá, és elárulok egy titkot, az orvosok sem szúrnak piercinget. De mivel ilyen fájdalmasan ostoba vagy, én azt mondom, nyugodtan csináld meg magadnak, sokat már nem veszíthetsz. Amúgy hány éves vagy? 10? 12?
2013. nov. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
És még valami: ha nem vagy hajlandó pénzt áldozni rá, akkor nem is akarod igazán. De ha mégis, akkor menj el dolgozni, és mindjárt lesz miből megcsináltatni.
2013. nov. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul kifizettél a semmiért egy bizonyos árat, úgy, hogy utána el kell menned, rendesen megcsináltatni. Hát gratulálok.

Ha eddig nem jöttél rá, akkor szólok, hogy szépen ét lettél verve.

2013. nov. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, kozmetikushoz, orvoshoz akarsz menni piercinget lövetni? Melyik orvost vetted volna célba? Fogorvos? Sebész? Nőgyógyász? :D Uhh, akkor már miért nem mész el egy gyógyszertárba, veszel egy steril tűt és átszúrod magadnak, ez a legolcsóbb végülis. Az eredmény tuti nem lesz rosszabb mint a kozmetikusé, sőt még lehet jól is csinálod ha előtte utánanézel a neten hogy kell.
2013. nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
És mennyit fizettél érte, ami "olcsóbb volt"? Mert remélem azt vágod, hogy akkor gyakorlatilag semmit nem csinált... Ennyi erővel otthon is átszúrhattad volna egy vastagabb tűvel, teljesen ingyen, ha már az a fontos, hogy olcsó legyen...
2013. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!