Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha kiveszem a Monroe-pöttyőt...

Ha kiveszem a Monroe-pöttyőt (avagy szépségpötty/piercing), összeforr a lyuk, vagy marad utána heg?

Figyelt kérdés
Még nem döntöttem el, hogy kiveszem-e vagy sem. 2 éve van bent, és kicsit tartok tőle, hogy sokáig ott marad a lyuk, miután kivettem... Valakinek tapasztalat?
2013. nov. 28. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Emberfüggő. Nekem az ajkam alatt volt piercingem szintén két év után vettem ki, ez három éve volt, de szinte ugyanúgy látszik mint mikor kivettem. Olvastam elég sok olyan tapasztalatot is, hogy teljesen nyom nélkül eltűnt a lyuk, de ez rajtam nem segített:) mondjuk engem nem zavar.

Gondolj bele, hogy más sebeid hogy gyógyultak, szerintem abból nagyjából tudsz következtetni.

2013. nov. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem.. köszi a választ! :)
2013. nov. 28. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Belül összeforr, kìvül viszont megmarad a helye
2013. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!