Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hogyan, mikkel ápoljátok a...

Ti hogyan, mikkel ápoljátok a körmeiteket, és a körülöttük lévő bőrt? Milyen lakkokat használtok, és milyen gyakran festitek ki őket?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én hetente egyszer használok körömágybőr-ápolót. Régebben amikor még nem voltak rendben a körmeim használtam. Avonból rendeltem, szerintem nagyon jó. Adtak hozzá leírást, is, hogy hányszor, hogyan használjam. Először amikor megvettem naponta 2x, vagy 3x felkentem, bedörzsölgettem , egy pár napra rá puhább lett a körmöm körüli bőr. Most már csak akkor használom, ha leszedem a lakkot, hétvégén és akkor rajta hagyom egy kicsit.

Én elég gyakran festem őket, mert munkában lepattog. Vettem egy szintén avonos alapozó gélt, ami kicsit megmenti a gyors lepattogástól a körmeim. Ezt a lakk alá és fölé is szoktam használni. Nem annyira géles az állaga mint gondoltam, de tovább egyben tartja a lakkot. Körömlakkom sokféle van, zoya, opi, avon, miss sporty és még kitudja mik. Hetente egyszer festem be, vasárnap általában. Ez ha nem megyek dolgozni valami oknál fogva egész héten kitart, de ha igen akkor max szerdáig, keddig néznek ki úgy ahogy akarom. Ha van kedvem újrafestem ha nem akkor meg hagyom csúnyán. De amúgy legjobban azt szeretem ha nincs is kifestve, csak az a baj, hogy elég formátlanok a körmeim, állandóan letöredeznek , és a lakk ezt valamennyire elfedi, és nem tűnik csúnyának.

2013. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hétvégén lemosom az elözö lakkot,kivágok kicsit,formára reszelem,és kifestem vilagos rozsaszinre,ez megy 15 éve,olyan erösek a körmeim hogy csavarhuzonak is beválik.küldeneék képet is csak nem tudom hogy kell :( 30/L
2013. dec. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!