Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy nő mitől igényes?

Egy nő mitől igényes?

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ad magára.Konkrétabban: ápolt, próbál csinosan öltözködni, rendszeresen fürdik, nem koszos a ruhája, nem zsíros a haja, de pl. szerintem az is az igényesség része hogy nem használ trágár szavakat.
2008. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és a rendszeres szőrtelenítés is ott lennt is hozzátartozik?
2008. júl. 11. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ma màr ezt elvàrjàk,pedig néhàny évvel ezelött csak divat volt.söt:ez onnét eredt hogy a prostituàltak,illetve azzal érintkezök lapos tetüt kaptak,igy kénytelenek voltak borotvàlni.

ez annyira praktikus,és hiygénikus,hogy ma màr ez nem csakhogy divat,hanem az igényesség egyik alapja.persze ez a fiataloknàl érvényes inkàbb15-30évesek

2008. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az igényesség része az is, hogy figyel minden kis részletre. Összhangban van az öltözködése a stílusával, ápoltak a körmei, nincsenek felesleges szőrszálak az arcán, nem térnek el az egyes ruhadarabjai egymástól, mindenre ugyanúgy figyel (pl. a lábát sem hanyagolja el), nem szakadt, és ízléses a megjelenése. Talán a legfontosabb kulcsszó az összhangon és a harmónián van, még ha nem is a legújabb, legegyedibb és legmárkásabb cuccokban jár.
2008. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta, higénikus! Vasalt a ruhája... csinos... a körmei (nagyon fontos!) a szagok.. a haja.. szerintem minden ilyesmi. A szőrtelenítás kinek hogy! Mindenki mást szeret. Van, aki azért borotválja, mert nem bírná ha olyan nagyon szőrös lenne... Ez nagyon egyénfüggő, szerintem nem tartozik hozzá! Pont úgy, ahogy az sem, hogy az aktuális divat szerint öltözködj-e...
2008. júl. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!