Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek túl igényes vagyok?

Szerintetek túl igényes vagyok?

Figyelt kérdés
epilálom a combom és a hasam...és ha a kezem is szőrösebb lesz akkor azt is fogom nagyon meg a vádlimat is le akarom szedni undorodom a szőrtől...és van barátnőm! 16 fiu
2011. okt. 4. 22:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem igényes vag...ez kicsit beteges...ha jól esik és a barátnődet nem zavarja akkor okés, de meg kell mondjam lehet valami Pszihológiai probléma áll amögött hogy ennyire irtózol a szőrtől...
2011. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
0%
Amikor van szerencsém a budapesti tömegközlekedést igénybe venni, mindig elborzaszt az emberek nagyfokú igénytelensége. Bárcsak mindenki epilálna...
2011. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal is megelégednék, ha mosakodnának és használnának dezodort!
2011. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ez már azt hiszem metroszexualitás. Ha te így érzed jól magad csináld, legalább nem vagy büdös és ápolatlan, de az biztos, h nekem nem kéne egy csupasz pasi!
2011. okt. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
nem igényes, hanem búza!
2011. okt. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
xd pl már várom h borostám legyen... De a szdőrös test...uh
2011. okt. 4. 23:01
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi az igényesség?

Egy pasinál teljesen normális, hogy szőrös. Epilált vádli és has? Ez nagyon nyálas... Ha pl. úszó vagy, érthető, de normális esetben elég furcsa.

2011. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Undorítóóóó... Hányingerem van esküszöm amikor egy borotvált lábú férfit meglátok... Mondjuk az se jobb ha egy nőnek szőrös a lába :D és miért csak a vádlid? a lábad 1 ik fele szőrös a másik meg sima? Ne csináld máár...
2011. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Ha Ő egyszer így érzi jól magát...
2011. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
meleg vagy csak még nem vallottad be magadnak!
2011. okt. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!