Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon durván kövér vagyok?...

Nagyon durván kövér vagyok? Hány kg-nak saccoltok?

Figyelt kérdés

Fogytam már 10kg-t,szeretnék is még, de most így áll a helyzet...

Szerintetek hány kilós lehetek? 160cm vagyok.


[link]

[link]

[link]

[link]


2013. dec. 2. 14:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

kb 80-82 kg? /bocsi ha nem, de a fekete slankít


mondjuk szerintem nem vagy durván kövér, nyugi, és további sok siker az edzéshez

2013. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Annyira nem durva, de lenne azért még mit fogynod - de ezt biztosan te is tudod.
2013. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
igen, tudom, hogy kell... :(
2013. dec. 2. 14:48
 4/26 anonim ***** válasza:

szerintem nem vészes :)) kicsit formálod, feszesited magad meg picit tornázol és bomba jó alakod lesz! :))

L/17

2013. dec. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70 körül. Szerintem nem vagy durván kövér, de a sok ruha miatt nem egyértelmű.
2013. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
nem is látni ebben a ruhában. csalóka...
2013. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

mivel az utcán is ruhában látnak, az érdekel, abban hogy nézek ki.

Ruha nélkül csak egy ember lát, neki meg mindenhogy tetszem (állítólag...)

2013. dec. 2. 15:01
 8/26 anonim ***** válasza:
Ebben a ruhában egyáltalán nem látszik, miért ilyet töltöttél fel? Egyrészt feketében vagy, másrészt még lóg is rajtad egy szoknya, ami teljesen eltakarja azt, hogy milyen a formád. Csak a kezed miatt látszik, hogy kövér vagy, de ott nagyon, még a kezeden is lóg a bőr, zsír és az ujjaid is nagyok. Szerintem 80 kiló körül lehetsz, de lehet kevesebb vagy, mivel alacsony vagy, ezért mondanálak ennyinek. Nagyon ügyes vagy, hogy már ilyen sokat lefogytál, sok sikert a továbbiakban is, nem sokára úgy fogsz kinézni, ahogyan szeretnél!
2013. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Közben megjelent az utolsó hozzászólásod is, ezt végképp nem értem. Azt kérdezted hány kilónak nézel ki, nem azt, hogy ruhában, ha eltakarod magad hogyan látnak mások, erre most azt mondod mégis az érdekel. Ne csapd be magad. Azt, hogy nagyon durván kövér vagy e, nem lehet megmondani ilyen képekből, Te pedig eredetileg erre voltál kíváncsi.
2013. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Láttatok ti már 80 kilós embert? A kérdező 60-65-nél 160 centihez biztos nem több.
2013. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!