Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon durván kövér vagyok?...

Nagyon durván kövér vagyok? Hány kg-nak saccoltok?

Figyelt kérdés

Fogytam már 10kg-t,szeretnék is még, de most így áll a helyzet...

Szerintetek hány kilós lehetek? 160cm vagyok.


[link]

[link]

[link]

[link]


2013. dec. 2. 14:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Azért írtam hogy mégis tök vékony mert a 11-es válaszoló 10 centi 70 kilóhoz azt írta hogy nagy hasa van meg tokája meg ilyenek. Szerintem 5 kiló nem sok különbség és nehéz elképzelnem hogy az a lány olyan testes lenne ehhez a csajhoz képest. Amúgy a képen szerepelő lányról nem sokat tudok mondani ebben a bazári cigánylány öltözetben
2013. dec. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
elmondanád, mi a tököm a bazári cigányos egy full egyszerű, fekete cuccban?? Az, hogy csipkés a szoknya?? Az cigányos?
2013. dec. 3. 08:09
 23/26 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz ha kövérnek látod magad!
2013. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Le is pontoztak nullára, azért mert meg mertem írni, hogy 170 centihez 70 kilósan kövér a lány ismerősöm, pedig ez nem egy egyéni vélemény, hanem valóban így van, nem tudom én miért tehetek erről, miért kellett ezért lepontozni, nem sok közöm van hozzá, hogy mennyire hízott meg, milyen egészségtelenül él és mennyit eszik.
2013. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
kérdező, a 21-es mond azért valamit, még ha nyersen is fogalmazott...én csak odáig mentem, hogy öltözködhetnél jobban (18-as vagyok). nem a csipke a gond, hanem hogy az alakodhoz nem megfelelő ruhadarabokat (és valószínűleg méretet) választottál és úgy néz ki, mintha csak rádaggatták volna. hidd el, egy kis stílussal és az alakodnak megfelelő öltözködéssel kevésbé feltűnőek a kilók is.
2013. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Rohadt jól nézel ki, nem vagy kövér! :)
2013. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!