Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányok minek vannak felhábor...

A lányok minek vannak felháborodva, amikor túlságosan, kihívóan kiteszik a csöcsüket meg cicájukat egy leheletnyi ruhában és a férfi halálra bámulja őket?

Figyelt kérdés

Olyankor a lányok felháborodnak meg fintorgatnak.

De akkor mi a fa...mnak öltöztök ki ku..san?? Elvégre akkor csak szabad titeket nézni, mert kihívóan öltöztök, rohadt dögösen neem??

Tegnap megnéztem egy nőt egy üzletben, mert olyan jól nézett ki, szép lábai voltak a miniszoknyában és feszes tőgyei, meg minden, de amikor látta hogy legelek rajta, szinte majdnem kiverte a fogaimat!

De akkor mi a xarnak öltözik ki ennyire, ha nem tűri el a szem zaklatást??

Nem értem!


2013. dec. 2. 19:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert hülyék.
2013. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
49%
Mert mondjuk nem tetszel neki? Ha téged bámul egy ronda nő, akkor te örülsz neki? Szerintem pont lesz*rod, vagy még idegesít is. :D Gondolom nem te vagy a célközönsége.
2013. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem körülötted forog a világ,nem azért,hogy neked jó legyen.
2013. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Az olyan "férfiak" miatt öltöznek így, akik bejönnek neki, hogyha egy ilyen valaki nézi őket, akkor örülnek...Másoknak meg kiverik a fogukat, ergo szerinte nem néztél ki olyan jól, mint amilyen jónak tartottad te őt.
2013. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

2.

Akkor ne öltözzön ki.

Avagy,hogy megértsd.Egy háborúban mindig vannak járulékos veszteségek.

Itt az,hogy megbámulják olyanok is akik nem a célközösség.Ettől még nem kell parasztnak lenni!

2013. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én még nem vettem észre, hogy zavarná őket, ha megnézem a mellüket.
2013. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Engem nem zavar ha nézik, azért vannak...
2013. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
#7 Akkor mutasd, ha azért vannak! :D
2013. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
Mert ostobák és azt hiszik nekik mindent lehet ebben a szar világban.És sajnos igazuk van,ha megnézed hány srác van csak egy nő körül,akkor meglátod a dolgot.Na ezért.
2013. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Villnats ki neki fizetéskor valamelyik üzletben egy marék Deák Ferist, azt mindjárt legeltetheted rajta a szemed..
2013. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!